Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg vagytok elegedve a hazassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg vagytok elegedve a hazassagotokkal az eletetetekkel? Annyira furcsa hogy csak halat erzek.

Figyelt kérdés

Annyira halas vagyok azert mert minden szepen rendben megy nalunk.

A ferjem dedelget szeret jatszunk nevetgelunk.Nincsenek anyagi problemaink szepen elunk es dolgozunk egeszsegesek vagyunk mindketten 40 +

Gyerekeink okosak ugyesek es jol erzik magukat.

Ereztetek mar igy hogy halasak vagytok mindenert ami korulvesz Hogy szerencsesnek erzitek magatokat?



2015. nov. 30. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez remek érzés lehet,gratulálok a családodhoz.Mióta érzed már ezt a végtelen hálát?
2015. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Halat? Ezt úgy érted ahogy gondolom?


"There are two things in the world that smell like fish... One of them, the fish..."


https://www.youtube.com/watch?v=pb8q_7RUVQM

2015. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy hetfo reggel sajat automban szolt a zene es sutott a nap ekkor ereztem eloszor milyen szerencses vagyok mennyi minden jo van az eletunkben.Ez 3 hete volt azota egyfolytaban ezt erzem.

Nagyon kemenyen tanultam es dolgoztam fix munka mellett hogy a vallalkozasom beinduljon es vegre elerkezett az ido hogy hasznot is tudok kivenni.

A fix allasomban kaptam egy uj munkakort ua ido jobb fizetes.

A ferjem dolgozik de csak heti 36 oraban igy van ideje mindenre jokedvu nevetos es sokat jatszik a gyerekekkel.

Egyszoval a hala es az elegedetseg erzese mar egy honapja tart annyi eros hogy minden nap feldobva erzem magam tole.

Amiota igy erzem magam a ferjem is sokkal jobb kedvu hat ra is.

2015. nov. 30. 11:40
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyszerű,de majd megszokod ezt az állapotot és egy idő után már ez lesz a normális.Az ember könnyen alkalmazkodik a jóhoz,biztosan találsz majd új célt amit "üldözhetsz".
2015. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok házas, (hamarosan az leszek), pont ezt érzem. Én minden este megköszönöm azt a sok jót ami történik velem. Ez azóta van, amióta tudatosan élem az életem. Könyvek, agykontroll, Titok c. film stb. Nyilván kerestem a kapaszkodót, amikor változás történt be az életemben, direkt nem használom azt a szót, hogy baj. Mert minden azért történik, hogy utána jobb legyen. Utólag meg pláne ezt mondom. Öngerjesztő folyamat egyébként. Pozitív érzések, a hála, a szeretet. 26 éves vagyok egyébként.
2015. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen , de nem csak elégedett vagyok hanem boldog is. Szeretem a férjemet, a munkàmat , van hobbim, barátok. Tökéletes :) Hàlàs vagyok a sorsnak, hogy úg y döntött, annyi év magány és csalódàs utàn, hogy most màr én is boldog lehetek.
2015. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez most kérdés, vagy dicsekvés? :D Amúgy gratulálok. :)
2015. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem dicsekves csak a kornyezeteben is csak panaszt es sohajt es elegedetlenseget latok es hallok.

ezert kerdem csak en vagyok aki ugy erzi nagyon sok mindent kapott az elettol jot is rosszat is de halas erte.

2015. dec. 1. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, en is igy erzem. nagyon szeretek itt elni (nem Mo)kenyelmes nyugodt eletem van, az utobbi kozel 30 evben nem kellett dolgoznom. mindenunk megvan ami szukseges szeretjuk egymast . sokszor erzem en is hogy nagyon szerencses vagyok annak ellenere hogy sok baj ert az eletben.
2015. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, túl kedves és csinos, házias vagyok, túl sokat teszek meg a páromért, úgyhogy nem becsül meg:) De legalább itt van, nem az exét dugja, nem iszik, nekem ennyi jutott, kész. Igyekszem nem sokat adni (nem éri meg), sőt néha bele-belerúgni egyet, ha már a jót nem szereti. Nekem a szerelem nem jár, ezt el kell fogadnom. :( :)
2015. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!