Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy végzős orvostanhallgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy végzős orvostanhallgató férfi (23-24), komolyan vehet párkapcsolatra egy idén érettségiző lányt? (19)

Figyelt kérdés
A férfi eleinte nem akart párkapcsolatot csak szexet, a lány nagyon szép.

2015. nov. 23. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom a lány belement a szexbe és most azon reménykedik, hogy emiatt majd belészeret a srác, és kapcsolatba lépnek. Eltaláltam? Tudom, hogy el. :D
2015. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Attól, hogy szép, nem apucitól-anyucitól jót kapott, még nem lesz értékes, párkapcsolatra való nő. Inkább alkalmi szexpartner, aki komolytalan.
2015. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Így nem.

A férfiak azonnal tudják milyen nőtől akarnak csak szexet és milyentől párkapcsolatot.

2015. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

a lány jó barátnőm és kicsit féltem őt.

most úgy tűnik, hogy összejöttek, a férfi elment a lány szalagavatójára... ott úgy viselkedtek,mint egy pár. facebookra olyan képet posztoltak amin úgy tűnik együtt vannak és azt a férfi ismerősei is látják. a lány ezért nagyon beleélte magát abba,hogy együtt vannak.

szerintem elég fura,hogy most a lány szalagavatóján voltak, nemsokára pedig a férfi doktori diploma átadója lesz... annyira nem illenek össze.

2015. nov. 23. 20:11
 5/16 A kérdező kommentje:

#2

a lány nem csak szép!

jó tanuló (a középiskolában...), jófej, humoros, gondoskodó, barátságos, nyitott, stb.

2015. nov. 23. 20:13
 6/16 A kérdező kommentje:
írjatok még, minden válasz érdekel!!:)
2015. nov. 23. 20:40
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Hiába csak pár év a korkülönbség, nem egy szinten vannak, más körökben mozognak. Persze szexre jó lehet, akár több alkalommal is, de nézd meg. az orvosoknak gyakran szintén orvos a feleségük, hiszen ki érthetné meg őket jobban, ki tolerálná a hosszú műszakokat, az ügyeleteket jobban, mint egy szakmabeli.

A 19 éves lány ne élje bele magát a tündérmesébe, az értelmes, képzett, magas presztízsű szakmákban dolgozóknak kevés egy szép arc ahhoz, h elköteleződjenek.


Amíg tanuló a srác, lehet jó lesz neki a kis h. ülye gimis csaj szexre, aki teljesen el van kábulva tőle, de a diplomaosztójára mást visz.

2015. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen egyetértek a 4.-kel, de nem tudom, hogy ezt hogy mondhatnám meg a barátnőmnek. Az is nagyon igaz, hogy más körökben mozognak, neten ismerkedtek meg! Élőben nem is találkoztak voln . Olyan nincs aki esélyesnek látja a dolgot?
2015. nov. 23. 21:42
 9/16 A kérdező kommentje:
A barátnőm jövőre fősulira, egyetemre megy. Erős matekos, olyasmi szakot választ. Így sem más egy kicsit?
2015. nov. 23. 21:45
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
9%
Egy végzős orvostanhallgató "férfi" foglalkozzon a saját korosztályával, ne kislányokkal.
2015. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!