Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy kell megvaltoztatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megvaltoztatni a gondolkodasomat, az egesz gondolatmenetemet?

Figyelt kérdés

Roviden annyi h tudom magamrol h nem igy kellene gondolkodnom,es irigylem akik ugy gondolkodnak ah szerintem is kellene.

De keptelen vagyok mashogy felfogni dolgokat.A ferjemmel kapcsolatba is elo jonnek ezek.Szeretnem ha valaki tanacsot adna h kell tudatosan megvaltoztatni az egesz gondolatmenetemet,mert tudom h rossz vagyok.


2015. dec. 6. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzem ezt, hogy teljesen másképp gondolkodok mint a többi ember és ez engem is zavar. Írj le egy konkrét példát és megpróbálok segíteni, mert ez így elég zavaros.
2015. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

pl én onzo vagyok,vagyis szerintem az vagyok.

A ferjem ha egy evbe egyszer el ajkar menni focizni akkor en ennek nem orulok.

kiborulok,magamba orlodok,felek dolgoktol h ott mit csinal a tobbi emberrel,h utana kocsmazik e(amugy egyaltalan nem ilyen sose ment meg kocsmaba iszogatni,de megis ettol felek)

Es annyira jo lenne nyugodtnak lennem,mint mas h termeszetes had menyjen.De en belul teljesen kiborulok mert megsem szeretnem h menyen.

Tudom h sose adott okot h eljek barmitol is de megis felek,ellentmondasos az egesz gondolkozasom,szeretnek mash erezni,mash latni mindent.

Ez csak egy pl.Sok olzan van amit tudom h masnak termeszetes es nem problema,de nekem megis nagy problema az alap dolgok is.

Tudom zavaros,de meg akarok valtozni!!

2015. dec. 6. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen családi mintával léptél ebbe a házasságba? Ha nem a férjed ad rá okot, akkor valószínűleg otthonról hozott minta miatt vagy ilyen gyanakvó.Kérd pszichológus segítségét!
2015. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tul jo a hazassaguk a szuleimnek de elvannak.Anyum is mondani szokta h ne legyek mat ilyen h kiakadok dolgokon,de egyszeruen h gondolkpzzak mashogy ha ilyen vagyok?
2015. dec. 6. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elképzelni, hogy neki ez milyen érzés lehet. Adj neki egy kis szabad teret, mert szüksége van rá. Ha igazán szereted akkor ennyit el tudsz viselni érte. A pszichológus szerintem is jó ötlet, nem kell tőle félni, azért van, hogy segítsen!
2015. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom: egy pszichológus pont ebben tud segíteni. Tudatosan ugyanis nem lehet megváltoztatni a rögzült sémákat, csak tudattalan szinten. Kérd szakember segítségét!
2015. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!