Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a negatív gondolkodásomat a negatív sugaramat?

Figyelt kérdés

Akár merre megyek vonzom a rossz dolgokat, nincsenek barátaim , haverjaim, szomszédokkal nem tartom a kapcsolatot, szóval saját családomon kívül nincsen senkim.

Sokszor mikor megyek valamerre az emberek nem mosolyogva néznek vissza rám, jókedvűen,vagy sehogy hanem mogorván mintha egy tojás lenne széttörve a fejemen vagy mintha le sart volna a galamb vagy mintha ápolatlan büdös lennék.

Pedig semmi ilyesmiről nincsen szó, mindig odafigyelek az ilyesmire, csak egyszerűen annyira leíródik rólam hogy magam alatt vagyok hogy nincsen senkim, merev vagyok.

Furcsán járok, mindig rohanok sietek, mert miért legyek lassú mint a többi ha úgyse állok le senkivel beszélgetni.

Sikerélmény nem nagyon ért eddig életemben.

Most 1 hónapja lesz és fogytam 3 kilót ez az ami éltet egyedül amit érdemesnek találok fogyni hogy a bánatomat ne zabálásba fojtsam.

Még hátra van legalább 13 kiló mínusz amit már évek óta cipelek.

Annyira negatívan gondolkodom, mindig elsőnek a legrosszabbra gondolok, és az a baj hogy általában úgy is van.

Ez a negatív energia miatt néz mindenki olyan furcsán csúnán rám.

Egyszer egy cigány nő ment a férjével a járdán én meg elsétáltam mellük és épphogy csak elhaladtam , már hallottam is amint mondja a nő az emberének hogy de nagyra van ez a fruska is magával.

Pedig nem is, csak éppen akkor vesztem össze a párommal, és lehet hogy pofákat vágtam.

Szóval hogyan álljak a dolgokhoz?

Barátkozni már félek, olyan merev vagyok hogy nem jut eszembe semmi amiről beszélgethetnénk.

Mindenre rágörcsölök, aztán mindenki menekül.

27 N



2015. máj. 7. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne foglakozz másokkal, féleményükkel!
2015. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
véleményükkel* bocsánat
2015. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval ne akarjak megfelelni, ne úgy akarjak öltözni mint a többi ne görcsöljek rá a dolgokra hogy mit fognak szólni?

Saját magamnak tetszek és az legyen a lényeg?

Saját magamat szeressem meg?

2015. máj. 7. 08:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Véget kell vetni azzal, hogy mások véleményével foglakozol, igen!
2015. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Örülni kell a legapróbb dolgoknak is

A humor átsegít mindenen :)

2015. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Inkább fordítva! Törődj többet embertársaiddal, vedd észre hogy nekik is van bánatuk.

Ehhez viszont a szervezetnek, az agynak oxigénre van szüksége.

A véradás után némiképp felfrissül a vér.

Légzőgyakorlatokkal lehet növelni a tüdő kapacitását.

Rágd meg jól a táplálékot, hogy minél több nyállal keveredjen. Az emésztésbe folyadékkal és a nyállal viszel be oxigént, ami a tokéletes emésztéshez kell.

Egyik sem működhet a másik nélkül!

Az oxigén a legfontosabb a szervezetben, az oxigénhiánytól az agy kapacitása csorbul, korlátok közé szorul. A regeneráció felemészti az agy tartalékait, ami ahhoz kell, hogy a boldogságot felismerje. Az összervezet saját magát építi le.

2015. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az emberek nem miattad morcosak. Mindenki be van fásulva, unottan, idegesen metrózik, a saját problémáin jár az esze, nem pedig miattad vágnak olyan fejet...


Pont lesza...om mit mond rólam egy gyökér cigányasszony...


A kérdéseidben ott van a válasz...fogadd el magadat, öltözködj úgy, ahogy neked tetszik...stb.


Szerintem az utcán pont senki se foglalkozik veled egyébként, hogy te milyen ruhában vagy, milyen fejet vágsz, mi jár a fejedben, olyan mintha te viszont azt gondolnád, mindenki veled van elfoglalva. Kicsit paranoid ez az egész.

2015. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Pont lesza...om mit mond rólam egy gyökér cigányasszony..."

Válogasd meg a szavaidat öcsi! Ha anyád nem nevelt meg, még más megteheti!

2015. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy az egész probléma akkor lett létező, amikor nevet adtál neki. :) Eleinte csak történtek a dolgok, cseperedtél, szocializálódtál, talán kevésbé népszerű külsővel, talán ebben-abban kilógva a sorból... Aztán szemléleteddé vált, hogy veled ilyenek. Tehát vitán felül részben a látásmódod láttatja ezt veled. Belül hatalmadban áll óriási változtatásokat véghez vinni, sokszor hihetetlenül kevés idő alatt is. Általában azonnal, mert általában elég megérteni a valóságot. Töprenghetsz és magadhoz térhetsz. Amikor megtörténik, béke vesz körül és keresik a társaságodat, mintha feltöltenéd őket jóval. Semmi misztikus nincs ebben igazából, csak keresztjeiket cipelő emberek vannak és van egy-kettő, aki letette a súlyt, még ha csak átmenetileg is. Ez egy képesség: letenni a keresztedet. Talán idős szüleidet kell ápolnod a nap nagy részében, talán úgy érzed, ez nyom a talajhoz folyamatosan, és mégis: ha képes vagy letenni egy-egy órára naponta ezt, akkor abban az órában köréd gyűlnek az emberek feltöltődni, teljesen tudtukon kívül természetesen. Nehéz ebből a képletből kihagyni Istent, de nem szeretnék téríteni. Csak hozzáteszem, mert szerintem fontos, hogy valamiért meggyőződésem, hogy nem lehetett véletlen, hogy miután megadtam magam Neki, és miután kértem, hadd lehessek jó eszköz a kezében a céljaihoz, használjon, amire csak szeretne, akkor történt meg, hogy elkezdett rendeződni a fejem, "meredek lejtőre" kerültem a hibátlan önazonosság felé. Rengeteget bénázok, de már legalább nem dédelgetem az önbecsapásaimat, és marad kedv jókat röhögni a saját bonyodalmaimon... :) Tényleg olyan érzés, mint amikor kegyelmet kap az ember. Részben saját magától. (34/F)
2015. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a könyvek segítenek a pozitív gondolkodás fejlesztésében:

A.J. Christian: Mit keresett Isten a nappalimban?

Csattos Ilona: Vedd észre

Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata (ez megvan nekem pdf-ben, és hanganyag is van hozzá).


Ami a legfontosabb: a gondolatnak teremtő ereje ven. Az vagy, az leszel, amit magadról gondolsz. Sokűig én is úgy gondolta, ez egy nagy maszlag, de most tapasztalom, hogy igaz.

Ha írsz privit, elküldöm a Balogh Bélás cuccokat emailben. És szívesen beszélgetek is vele mailben, ha szükséged lenne rá.

49/N

2015. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!