Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még? Kezdem elveszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? Kezdem elveszteni a pozitív gondolkodásomat.

Figyelt kérdés

Szóval volt egy barátom, inkább lelki társamnak mondanám. De hibát követtem el, megcsaltam az exemmel, azt kívánom bár soha ne tettem volna, de titeket arra kérlek, ne csak eszerint ítéljetek el. Utána ez az exem vérszemet kapott, és mindent, szó szerint mindent megtett, hogy szétszedjen minket, és mivel távkapcsolat volt, sikerült is neki.

Én a mai napig szívemből szeretem ezt a srácot, de decemberben összejöttem újra az exemmel, egyedül voltam, apum halálának az évfordulója, karácsony, és a srác nem állt szóba velem. Valahogy anyumban is tartanom kellett a lelket.

Februárban bevallottam a fiúnak, hogy én még szeretem, azt mondta, a vizsgákra koncentrál most, ilyeneken nem gondolkozik, 70%ban már túl van a dolgokon, de látja, hogy emberségesebb lettem, a bizalma is alakul felém, de az nem ilyen gyorsan megy. Utána többet beszélgettünk, de türelmetlen voltam, amikor rákérdeztem, hogy lesz-e még valami köztünk. Ő azt mondta, csak barátok, és utána 2 hónapig nem beszélt velem. Épp akkor vizsgázott, versenyzett, szinte minden héten volt valamilye, előtte mondta is nekem, hogy kezd kiborulni, besokallni a sok teendőtől.


Miután lementek a vizsgák, és meglett a szakmája, újra beszélgetni kezdtünk. Úgy, ahogy a szakításunk előtt. Skype-on keresztül szóban beszélgetünk, érdeklődik arról, hogy mi történik velem, válaszol az sms-eimre, esetleg ő ír, felhív. A munkahelyemen van lehetőségem telefonszámokat igényelni, amiket ingyen hívhatok, és viszont. Kérdeztem, neki kérjek-e, azt mondta, hogyha ilyesmire van lehetőségem, igen. Hétfőn kérdezte, van-e kedvem segíteni abban, akit kitalált, mondtam, hogy persze, részt veszek benne, segítek, ahol tudok. Mondtam, hogyha úgy alakulna, akkor az ott alvásra is vannak ötleteim, de még ki se mondhattam, hogy koli vagy ilyesmi, mondta, hogy emiatt ne aggódjak, ő úgy gondolta náluk alszom.

Kihagytam, hogy az ex-szel szakítottam január végén, de miután a srác azt mondta, csak barátok, újra összejöttünk. Épp véglegesen szakítani készülök vele, egyrészt mert őrülten szeretem ezt a gyereket, és bízom benne, hogy van esélyem nála, másrészt már így is túl sok mindent eltűrtem neki, és a küszöbön álló megcsalást már nem.

Illetve tudni kell a srácról, hogy visszahúzódó, eléri, amit szeretne, de nem igazán szeret társaságban lenni, illetve beszélgetni.


Ma is leveleztünk, de valahogy olyan fura volt. Attól tartok, hogy az exem írt neki valamit, de nála nem fogok rákérdezni. A srác azt mondta ma beszélünk skype-on, de nem jelentkezett. Nem is írt, hogy miért nem, ezért gondolom, hogy haragszik rám.


Szerintetek szerethet még? (és kérlek ne azt írjátok, hogy nem, mert megcsaltam... tudom, igen, tisztában vagyok vele, ha visszamehetnék soha-soha-soha többé nem tenném, az egy elb.szott pánikhangulat volt, azért írtam le, mert így teljes a történet, és azóta történtek dolgok, a jellememben is.)


2011. júl. 16. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik fiúval sem viselkedsz szépen hamár itt tartunk. Kiderült az exedről hogy mégsem exed, illetve most már nemcsak a hőn áhított fiút dobod el a másikéért, hanem exedet is kigolyózni kiszülsz. Lehet hogy szeret még a fiú, de ne lepődj meg ha visszahallasz rólad valamelyiküktől cifra dolgokat.
2011. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huh, jó hosszú!
2011. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: nem kigolyózni akarom a nem ex exemet, hanem szakítani. Egyszer elnéztem neki 1 éve, hogy meg akart csalni, most ugyanarra készül, és a szemembe hazudik. Csak azt ne mondd, hogy gonoszság, hogy szakítani akarok.
2011. júl. 16. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ráismertem a történet szereplőire :D Az ex egy szemét, akivel szakítani kellett volna már régen. A srác pedig szerintem nem szeret téged, bár ez csak az én véleményem. Jobb volna, ha most egy ideig egyedül lennél, rendeznéd magadban a dolgaidat, és majd jön később egy srác aki megérdemel.
2011. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: miből gondolod, hogy nem szeret?

Ma nem jelentkezett ugye, de arra válaszolt, hogy haragszik-e rám, azt írta, hogy nem haragszik rám, isten ments, csak nagyon melege van, elrontották a kedvét, azért nem írt.

2011. júl. 16. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban keresne ha terve volna veled
2011. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Saját magához képest ő sokat keres, mert amikor összejöttünk is ennyit keresett. Azért írtam, hogy ugyanannyit dumálunk, mint az összejövetelünk előtt, és ezért hangsúlyoztam, hogy nem is egy társasági ember.
2011. júl. 16. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocs. Akkor félreolvastam ezekszerint a kérdésed. Hát az exedel tényleg ez fasírt. Remélem összejön az akibe szerelmes vagy inkább. Várj még hogy mit lép.
2011. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!