Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más férfiak is így viselkednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiak is így viselkednek?

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve vagyunk házasok, előtte 3 évig távkapcsolatban éltünk. Az elmúlt egy évben úgy alakult, hogy mindkettőnknek megszűnt a munkahelye és vállalkozásba fogtunk, otthonról könyvelünk. Ez azzal jár, hogy szinte a nap 24 órájában együtt vagyunk, így szemet szúrtak bizonyos dolog és ezek nagyon elkezdtek zavarni. Pl, hogy nyitott ajtónál intézi a dolgát, néha a nagyot is. Szóltam már többször, hogy csukja be az ajtót, de mindig csak rámondj, hogy oké,oké, de soha nem csukja be...

Aztán meg a másik, hogy a fingásból abszolút közügyet csinál, ha fingik egyet, értékelnem kell a hangját, meg a szagát, és ilyenkor marha büszke magára... Eleinte ez vicces volt, de most már gusztustalan.

Igénytelen lett, van hogy egy pólót három napig hord, és hasonlók.

Szóval megundorodtam tőle, sokszor ezek miatt szexelni sincs kedvem vele. Szeretem őt, jó ember,jó férj és kiváló apa (van egy 3 éves gyerkőcünk is) de ezek a dolgai annyira zavarnak. Mostanában egyszer többször kapom magam azon, hogy más férfiakra gondolok...

Én szeretném, ha rendeződne a kapcsolatunk, de nem tudom, hogy azon felül hogy ezt már neki is elmondtam vagy százszor, mit tehetnék még?


2015. dec. 9. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
A folyamatos együttlét nem mindig a legjobb. Tipikusan az az eset, amikor az "édes maciból", "hájas disznó" lesz. Mond el neki, hogy ezek a dolgok olyan hatással vannak rád, ami miatt nem vonzódsz hozzá annyira. Kérd meg, hogy változtasson ezeken. Mindenképp érdemes megbeszélni, bármennyire kellemetlen is, mert később még nehezebb lesz. De azt ne említsd, hogy más férfiakra szoktál gondolni.
2015. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Az kéne hogy mindezt úgy közöld vele hogy figyeljen is rád és fel is fogja. Nem tudom nálatok ehhez mi kell...

Mondtad neki azt is hogy ezek miatt már nincs kedved a szexhez sem néha? Mert ez hatásos is lehet... feltéve hogy szeretne szexet. Kicsit hanyagold ezen a téren, amíg nem látsz némi javulást.

2015. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem minden férfi ilyen. Én is együtt vagyok a párommal a nap 24 órájában már évek óta, de soha semmi nem idegesít rajta, benne.


Beszéld meg vele úgy rendesen, ne csak szólj neki amikor éppen aktuális a dolog, hanem üljetek le és hozd fel neki ezeket, kérd meg, hogy változtasson.

Ha egy komoly beszélgetésről van szó, kisebb eséllyel mondja rá, hogy oké-oké, nem úgy, mintha amikor csak úgy napjában többször rászólsz mert akkor csak az van benne, hogy jólvan, majd lenyugszik.

Ha látja hogy ez komolyan zavar és problémát okozhat a kapcsolatotokban, akkor hátha jobban igyekszik majd változtatni.

2015. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, a legjobb egy komoly elbeszélgetés lesz!
2015. dec. 9. 14:02
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegyik, de azt hiszem, hogy nyugodtan lehet erre figyelmeztetni, meg arra, hogy egy fingszagú férfi nem a legvonzóbb. Sajnos valóban könnyen összemosódnak az egészen közeli testi intimitásnak a különböző megnyilvánulásai, de ennek legfeljebb csak a pisi-kaki szex esetében van összetartó ereje. Milyen érdekes ugye, hogy a szex esetében a különállóság, a bizonyos fokú ismeretlenség jelenti a vonzerőt, míg a túlzott közelség meg éppen, hogy taszít.
2015. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

az èn páromra is igaz ez a fingós dolog..meg elmondja,hogy mekkorát termelt a wcben.

számomra is ez nagyon gusztustalan,de mèg csírájában igyekeszem elfojtani...több-kevesebb sikerrel.

bár èn kokrétan megmondtam,hogy ne csodálkozzon,hogy nem kívánom,amikor 5 perccel előtte az orrom alá fingott..

látom rajta,hogy próbál változtatni,de valamièrt náluk tök termèszetes otthon ,hogy valaki fingik kaja közben is akár..nehèz vele megèrtetni,hogy, ez nem normális.

szerintem lègy kemèmy, mondd meg,hogy már nem kívánod annyira ezek a dolgok miatt.

ezt hagyja meg a haverjai előtt,de legyen rád tekintettel.

2015. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden férfi ilyen szerintem se, de azért a nagyobb részük nagyon hasonló.

Szerintem is mondd el neki ezeket külön egy beszélgetés alkalmával és mindenképpen jelezd, hogy ez annyira taszít, hogy a szexuális vonzalmadat is felülírja. Ez talán megérteti vele, hogy komolyan zavar téged.


Mi még csak 2 és fél éve vagyunk együtt a párommal, szóval nem tudom mire számíthatok később, de már pukizik előttem ha muszáj, de olyankor mindig arrébb vonul és közben nevet meg szégyelli magát. Mindig mondja is hogy fél hogy emiatt megundorok tőle, de őszintén szólva annyira édes ahogy megpróbálja visszatartani, de elneveti magát és azért csúszik ki :"D Szóval ő próbálkozik nem undorító lenni.

2015. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Most tedd fel magadban a kerdest, hogy vajon ot mi zavarja benned? Milyen szamara idegesito szokasaid lehetnek neked? Szova teszi e oket, vagy ha nem, akkor vajon miert nem?
2015. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

"Nem minden férfi ilyen szerintem se, de azért a nagyobb részük nagyon hasonló. "


...és a párod tudja már, hogy a férfiak nagyobbik részével volt már dolgod??!

2015. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegyik. Mi 16 éve vagyunk együtt, de fingunk össze-vissza és nem is értékeltetjük a másikkal. Wc is magányügy.

Engem mondjuk nem zavar, ha pisilés közben bejön, de én őt még soha nem láttam pisilni. Nagy dolog meg nagyon magányügy. Higiéniával sincs gondja egyikünknek sem.

Szerintem az igénytelenség oka az is lehet, hogy mindig otthon van. Nincs hova készülődni. Nincs igazán minek felöltözni.

Bár ha könyveltek, akkor gondolom járnak hozzátok ügyfelek, tehát előttük normálisan kell megjelenni.

Ha nem volt ilyen korábban, akkor biztosan tudna változtatni rajta. Csak beszéljétek meg normálisan.

2015. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!