Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 30, én 27 s egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 30, én 27 s egy gyerek aki 5 éves, miért furcsa a férjnek ha én le akarom tenni a jogsit, miért akar lebeszélni? Neki sincs, se kocsi és csak a kiadás lenne belöle. Szerintem manapság eléggé fontos, hogy meglegyen, nem?

Figyelt kérdés
más anyukának is sikerült már, akkor hátha nekem is
2015. dec. 11. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 38 és most tanul vezetni. Nemrég a kocsit is megvette, de egyenlőre csak nézegetjük :)

Nekem van jogsim, de már évek óta nem vezettem és most nem vállalnám be, de majd muszáj lesz.

Úgyhogy hajrá, ti még nagyon fiatalok vagytok.

Van egy nő ismerősöm, aki meg 50 évesen vágott bele, szóval sose késő.

2015. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 schamuelson ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad lebeszélni! Ha van hozzá ambíciód és belefér a családi költségvetésbe, akkor szerezd meg azt a jogsit! Később akár egy jó munkalehetőség múlhat rajta. (Én is 29 évesen szereztem meg.)
2015. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy igazi Olcsó János
2015. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, hogy felnőtt emberek, akiknek ráadásul gyerekük is van, hogy léteznek autó nélkül. Szerintem elengedhetetlen.


Nővéreméket alapul véve például.. Gyermelyen laknak, Pestre jár be a sógorom dolgozni, kocsival. A tömegközlekedés onnan egy vicc, 1,5 óra lenne. Így 40 perc alatt bent van.

Ők most akarnak 2. autót venni, hogy otthon is legyen tesómnál ha bármi történik. Akár kórház, akár más.


Én Pesten élek, 1 éve költöztem a jelenlegi lakhelyemre. Ez sokkal messzebb van a munkahelyemtől, mint a korábbi helyem. Egy bő óra lenne Pesten belül tömegközlekedéssel, kocsival meg 25 perc.


Drágább, mint a bérlet, de nekem megéri, mert így naponta 50 percet utazok csak, úgy meg 2,5 óra lenne... Ráadásul szellemileg is friss maradok, mert vezetés közben oda kell figyelni, nem tompulhatok el, míg a buszokon(2 átszállás) teljesen bepunnyadok és mire hazaérek hulla fáradt vagyok.


Az autó pedig szerintem nem annyira nagy luxus. Az autó, akkor is autó, ha nem 5 millába kerül.


Én mindenképpen megcsinálnám a helyedben, mert nagyon hasznos tud lenni, megkönnyíti az ember életét.

2015. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,már rég gondolkozom rajta,és tavasszal lenne rá pénz ,mindenképp megprobálom,munkaba járás a férjemnek meg van oldva egy kollegával ,benzint felezik,én nem dolgozok mivel szar a tömegközlekedés és ovi csak délelött van én viszem hozom,mire sulis lesz hátha meglesz a jogsi s akkor lehet munkát is keresni majd.
2015. dec. 11. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne szükséged lenne arra a jogsira és kocsira.
2015. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

én nem dolgozok mivel szar a tömegközlekedés és ovi csak délelött van én viszem hozom,mire sulis lesz hátha meglesz a jogsi s akkor lehet munkát is keresni majd.


Itt a válasz: eddig otthon ültél alig tudtál bárhova menni mert a tömegközlekedéshez kellett alkalmazkodnod. Ha lesz autód oda mész ahova akarsz és akkor amikor szeretnél. Ezt nem akarja a férjed. Lassan idővel döbbensz csak arra rá kivel vagy együtt és milyen ember.

2015. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen szereztem meg és a legjobb dolog az életemben. Már a Wc-re is autóval járok. Világ egyik legjobb találmánya :D
2015. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én részben egyetértek a férjeddel csak azért, hogy legyen jogsi és nem vesztek kocsit, kiadni 250ezer forintot szerintem luxus a mai világban. Nálunk csak nekem van de vezetek is, én sem szeretném, hogy a párom letegye már, igaz ő 42 éves nő. Én profi rutinnal vezetek és csak azért, hogy vészhelyzetre vezessen főleg a fővárosban ahol sok a hülye sofőr felesleges... Persze ha vesztek kocsit és használni fogod rendszeresen az más.
2015. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: És ki vezet ha te épp rosszul vagy és a mentő soká' jön? :)
2022. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!