Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 1 hónapja járunk, mind ketten szeretjük egymást. Az a gond hogy érzem rajta hogy szeret, de olyan furcsa szokott lenni, mert zárkózott, meg olyan mintha félne a kapcsolattól. Mit tegyek hogy, , feloldódjon"? Többi lent! Fontos!

Figyelt kérdés

Szóval, már 1x szakítani is akart velem (megmagyarázhatatlan okokból), de attól azt írta hogy szeret, és nem bírja nélkülem, így vissza jött. Én nem csináltam semmi hülyeséget ami miatt ezt tette. A másik furcsa dolog, hogy már eljött hozzám, meg az én szüleim tudnak a kapcsolatunkról, de az ő szülei még mindig nem tudnak, mert nem tudja elmondani nekik (pedig próbálj). Na és itt jön a lényeg, megtudtam hogy volt egy kapcsolata előzőleg ami miatt sokat szenvedett, meg elítélték az emberek miatta, meg megbánta (ennyit tudok semmi részlet). Szerintetek ezért ilyen, óvatos, vagy hogy mondjam: olyan mintha félne a kapcsolattól.


UI: Nagy az önkritikám és biztos vagyok benne hogy nem vagyok hibás.


Bocsi a idióta és hosszú fogalmazás miatt. Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2015. ápr. 8. 15:35
 1/4 anonim válasza:
Dunno, akarod kifejteni privátban? sztem emiatt, nem tudja hogy te át akarod e verni vagy nem, vagy lehet hogy nem szerelmes, vagy hogy volt szerelmes és most is az és pont ezért nem akar megint pórul járni, adj neki időt és ne nyomulj mert csak elijeszted.
2015. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a baj hogy átverték (keveset tudok de ez szinte biztos), nem tőlem fél, hanem a kapcsolttól, már mint nem meri felvállalni hogy barátja van. Mert előzőleg lenézték érte (lehet a szülei is). Nem tudok sokat, az a baj...
2015. ápr. 8. 15:51
 3/4 anonim válasza:
Akkor csak várj szerintem.
2015. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó hogy rendesen leírtad. Szerintem is valszeg csak időre van szüksége. Ha szereted, maradj vele és nyugtasd meg, hogy vele vagy/maradsz.
2015. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!