Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? FONTOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? FONTOS

Figyelt kérdés
Nah van a suliba egy tanárnő(50-60 éves) és a lányoknak arról papol(mindig mikor lehetősége van rá) hogy a fiúk ennyire vissza maradottak meg ilyenek...meg hogy szerinte a jó kapcsolat alapja a szex..csak a szex...tudom, hogy van ez az izé, hogy a fiúk 5 évvel "éretlenebbek" mint az ugyan olyan idős lányok...meg p*csöknek hív minket...És még a férfi tanárok arcán is látjuk néha azt, hogy talán szerintük is van valami.
2011. nov. 11. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szépen beszólnék a tanárnak és nem érdekelne mit csinál azután.
2011. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolat alapja nem mindig a szex
2011. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Tervezem ha így folytatja. ;)

2. Én is ugyan így gondolom :)

2011. nov. 11. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom ez az oladl amit linkelek sokakat hidegen hagy, de ezt vágd a tanárnőd képébe: [link]

Az is igaz, hogy házasságról szól a link, de egy kapcsolat is ilyen. Amúgy a lap végén lévő rajzot nézd meg. Ennyit ér a tanárnőd alapja:) Ugye nincs kőműves szeretője? Arra alapozhatnaXD

2011. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21:o2 Köszi ez jó...el is mondom neki szóba!
2011. nov. 11. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ne égj beXD Figyelj oda mit mondasz:)
2011. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok...Nagyon jó a beszélőkém:D haverokat én hozom ki a sz**-ból :D Köszi!
2011. nov. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!