Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Kiváncsiságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kiváncsiságból kérdezem csak, hányan szoktatok főzni és milyen rendszerességgel a barátnőtöknek, felségeteknek? A kapcsolat egész ideje alatt ugyanigy volt ez, vagy az idő előrehaladtával kevesebbszer (ha szoktatok egyáltalán)?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én tanítottam meg főzni a barátnőmet maradjunk ennyiben.

És ráadásul jó program is volt, hogy 2-en főzőcskéztünk.


Aztán idővel mindig az főzött akinek több ideje volt.

2015. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem főzök. Nem tudok, és nem is érdekel a főzés. Amúgy ezt a páromtól sem várom el, örülök ha főz, de ha nem akkor nem. Ezer és egy helyen lehet enni, amikor csak akar az ember...
2015. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 opened paradise ***** válasza:
Tudok főzni,szeretek is. Ha van kinek,akkor szoktam. De azt jobb közösen,annak jobb a vége :D
2015. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
na ez eddig nagyon jó. sztem az is, ha te nem szeretsz, de nem is várod el. várom a többi választ .)
2015. dec. 28. 22:25
 5/17 anonim ***** válasza:
A barátom szakács és szokott nekem főzni :) Én maximum pucolni segítek neki meg ilyenek.
2015. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nincs kinek, pedig egy közös főzésben simán benne lennék. :)
2015. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Amikor nem volt barátnőm akkor is főztem magamnak. Nem mindig, de elég gyakran. Ha van időm, kipihent vagyok, akkor szerzek alapanyagokat és majd lesz valami belőle :)


Amikor lett barátnőm akkor neki is főztem és nagyon örültem, hogy a kedvére tehettem vele. A közös főzés szerintem mindig öröm. Amióta nincs barátnőm azóta viszont sajnos eléggé megfeledkezte ma dologról... nincs motiváció.

2015. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
eddig nagyon jók az arányok :)
2015. dec. 28. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Én egyedül élek, átlagosan kb 50%-ban magamra főzök, a másik felében meg veszek valamit. Szeretek főzni, és ha párkapcsolatban vagyok akkor neki is szintén szívesen főzök, és azt is szeretem ha közösen főzünk.

Viszont azt nem szeretem ha kifejezetten rám főz valaki.

2015. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én főztem, mert a nőm nem nagyon tudott.

Én egyre jobb lettem, Ő egyre rosszabb.

A végén már csak én főztem, és elegem is lett belőle.

A fakanál a nők kezébe való - Ákos után szabadon..

2015. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!