Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem koszosnak gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem koszosnak gondolja az anyámékat?

Figyelt kérdés

Előző nap voltunk az én szüleimnél, egy szürke melegítő nadrág volt rajtam. Másnap reggel ő kelt fel hamarabb majd később én, és felöltöztem felvettem ugyan azt a szürke nadrágot, majd a tv-t bekapcsolva befeküdtem az ágyba, ő pedig berontott, majd úgy ordított hogy zenget az ágy hogy én mit képzelek hogy a lepedőn fekszek abban a nadrágban, ahol ő mesztelenül és pizsamában szokott ráadásul az ő oldalán!!


Úgy gondolom hogy bár nem mondta ki, de mivel hangsúlyozta hogy anyáméknál is ültem ide oda, meg az autóban is de azt gondolom hogy koszosnak gondolja az anyámékat.


2015. dec. 28. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem anyádékat gondolja koszosnak, hanem téged.

felvehettél volna valami tiszta otthoni cuccot, és nem utcaival az ágyba feküdni..

2015. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleiddel van baja, hanem a Te igénytelenségeddel. Utcai ruhában ill. piszkosban nem fekszünk bele a vetett ágyba.
2015. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy anonim az oldal. Egyesek égnek mint a rongy
2015. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én már kimegyek az utcára egy ruhában azzal már nem fekszek be az ágyba, ilyenkor átöltözöm benti szaladgálós ruhába
2015. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem a szüleid koszosak, hanem te. Nekem is égnek áll a hajam ha a barátom az utcára hordott nadrágjában ráül az ágyra, ahol igen, meztelenül és pizsamában vagyunk. A nadrágja meg az utcai hordás során találkozik a roppant "tiszta" tömegközlekedéssel. Gondolom az autódat nem naponta takarítod és néha kissé koszosabban is beülsz, de az nem látszik meg, de attól még koszos.
2015. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szüleidet gondolja koszosnak, hanem téged.


Értelmes, intelligens ember nem fekszik be nem tiszta ruhában (ami már egyszer volt rajtad, nem tiszta, mindegy hol vetted fel!) az ágyba, ahova zuhany, tisztálkodás után szoktak feküdni az emberek.

2015. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:

"Úgy gondolom hogy bár nem mondta ki" - úgy gondolod, de mégis miből?


Nekem furcsa, hogy ez házasságban ennyire nincsenek közös "szabályaitok", meg normális kommunikáció.

2015. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre en is allergias vagyok h agynemube,utcai ruhaba(de meg otthoniba se) nem megyunk!Hiszen abba pizsamaba kell befekudni,ha megfurodtunk!Ebben en es a ferjem is egyetert.Valamin,ha elmegyunk valahova es hazaerunk atoltozunk!
2015. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mert ha máskor bele fekszel az ágyba utcai ruhába és nem szól semmit, akkor igenis anyukádékat tartja koszosnak. Egyébként nem biztos, hogy ezen meg kell botránkozni, ha éppen koszosnak tartja őket, el lehet rajta gondolkodni, miért. Én pl.: nagyon kedvelem anyósomat, apósomat is, de akárhányszor haza jövök tőlük első utam a fürdőszobába visz, lezuhanyzom, hajat mosok, bedobom a ruhákat a szennyesbe! És nem a legtisztább ruháimba szoktam oda menni. Ez alatt ne értsd az, hogy koszos ruhákba megyek oda, de ha tudom hogy megyünk anyósékhoz és egy nadrágot, pólót már éppen dobnék be a szennyesbe, akkor még nem dobom be, hanem elmegyek benne anyósékhoz, és utána! A kutyájuk ugyanis állati neveletlen, összeugrál folyamatosan, úgyhogy nem akarok tiszta ruhába odamenni. A másik meg hogy dohányoznak a lakásban az én jelenlétemben is: én nem dohányzom, és nem is bírom magamon elviselni a cigarettaszagot, na ezért megyek oda kevésbé tiszta ruhákban, és dobok mindent a szennyesbe ha már otthon vagyunk, ill. megyek hajat mosni.
2016. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!