Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feleségem nem teszi nevetségessé magát azzal, ha egy 5 évvel ezelőtti képet tesz fel újonnan profilképként egy közösségi oldalra?

Figyelt kérdés

Azóta hízott kb 20 kilót, 2x szült.

Szinte nem is hasonlít régi önmagára.


2015. jún. 23. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csinálnak ilyet, nem nevetséges, bár sok értelme nincs.
2015. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább társkeresőn cinkes. :D Facen elvileg ismerősei tudják, hogy néz ki azóta.
2015. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De miért akarja másként láttatni magát mint amilyen jelenleg?

El kéne fogadnia magát 50 kg helyett 70 kilósan.

2015. jún. 23. 22:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy mások meg gyermekkori képet tesznek fel és ő most utálja magát ezért a régi kép.
2015. jún. 23. 22:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is van a valasz miert csinalja. Nem tervez lefogyni?
2015. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy motivációként rakja fel, még reménykeik, hogy vissza tudja nyerni az akkor alakját és kitűzte célul, hogy lefogy és mindent megpróbál, hogy olyan alakja legyen ismét. A kép csak azért van ott, hogy emlékeztesse a céljára.
2015. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy neked hogy a feleséged milyen kepet tesz fel facere? Majd ha meztelen kepeket tesz fel, akkor szólj neki hogy ez igy nem oké, de szerintem ebben nincsen semmi kivetnivaló
2015. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo hazassag lehet ez is...
2015. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is felraktam ovisat nem rég.


"vótam fiatal" mi van abba ?:D mindenki volt szép egyszer,hadd legyen rá büszke

én meg úgy maradtam :/ ez van :DD

2015. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a saját kérdésedet arra vonatkozólag, hogy miért csinálja ezt. Mert nem tetszik a mostani megjelenése saját magának. Nincs ebben semmi érthetetlen. Igazából még csak nem is nevetséges. Én is tettem már fel régi (kb. 8 évvel ezelőtti) képet, igaz, én poénból, mert akkor még tényleg teljesen máshogy néztem ki, zöld hajam volt, csupa piercing, extrém smink, stb. Most meg úgy nézek ki, mint bármelyik másik nő, és gondoltam, hadd röhögjenek egy jót a kolléganőim, amikor meglátják :) Egyébként én is híztam egy kicsit azóta, van már gyerekem, és maradt rajtam egy kis felesleg, bár én ki vagyok vele békülve, de valahol azért az is bennem volt, hogy igen, lássák azt is, hogy valaha kimondottan vékony voltam, nem születtem ilyen kis sonkásnak :D

Jó, mondjuk én most készült képeket is simán kiteszek profilképnek, nekem tetszik, amit látok. De szerintem nincs abban semmi, ha valaki időről időre kitesz magáról egy régebbi képet is.

2015. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!