Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30-36 közötti embereknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-36 közötti embereknél, akik még mindig fiatalok, de már vannak élettapasztalataik, lassacskán fiatalságuk végére érnek, kb hány év után lehet leggyakoribb, hogy szétmegy a házasság, kapcsolat?

Figyelt kérdés
ugy értem, hogy hamar, pár éven belül, vagy ők már ki akarnak tartani, és lehet csak kb. 10 évnél vagy évtizedek mulva mennek szét ?
2016. jan. 1. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Pár éven belül. 37 vagyok, de már 35nél válnom kellett volna. De a férfiak önszántukból nem válnak.
2016. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is így látom, ebben a korban inkább a nők mondják ki, h. vége.
2016. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én büszke lehetek magamra férfi létemre hogy én kezdeményeztem a válást? :)


Ha jól értelmezem a kérdést, arra vagy kíváncsi hogy egy tapasztaltabb ember meddig marad egy rossz kapcsolatban?

Úgy veszem észre, nem sokáig, mert már tudják hogy az emberek nem változnak. Inkább keresnek egy olyat aki megfelel nekik minden szempontból. Én is így gondolkozom erről a dologról.

2016. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
arra is, de ezek még ugye mindig fiatal emberek (csak már nem sokáig). feltételezem, hogy a viszonylagos fiatalságuk egy plusz motivácio lehet, hogy még váltani akarjanak. de házasságra vonatkoztatva érdekelne inkább, válni nehezebb , mint szakitani. és pláne mi van, ha gyerek is van. saját sztorik és ismerőseitek sztorijai is érdekelnének
2016. jan. 1. 22:20
 5/12 anonim ***** válasza:

#3 Csak akkor, ha gyerekek is vannak.

A gyerek nélküli válás, szimpla szakítás, csak a férfinek ki kell fizetni a "számlákat", visszamenőleg.

2016. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt látom aki 30 alatt házasodig, és még gyerek is lesz, az 36 éves korára elválik. Az esetek 90%-ban. A környezetemben legtöbben nem érik meg, hogy mire a gyerek iskolába megy együtt maradnak.
2016. jan. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3 as vagyok, persze vannak gyerekek. Miattuk is volt igen nehéz meghozni a döntést. Bár én hétköznapi dolgokban is gyorsan szoktam dönteni, nem szeretem húzni a dolgokat. Az idő nem nekünk dolgozik... Nem szabad elfecsérelni
2016. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kedves hatos, kb mennyi ilyen példát látsz ? mik az okok a válásra szerinted ? a gyerek érkezése miatti változásokat sinyli meg a kapcsolat ?
2016. jan. 3. 12:57
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. A 4 legjobb barátnőmél, egyiknél szex hiány,(pasi nem akarta), fiatalon is házasodtak, elmúltak az érzelmek. Amúgy jóban maradtak, mint két testvér. Másik barátnőm, az hosszabb, párja házvezetőnőnek nézte, ő meg ki is szolgálta, persze szülés után nem nyúlt hozzá már a srác, panaszkodott, hogy mennyi pénz megy el rájuk ( a párja, meg a saját gyerekére). Pl .volt olyan,hogy műtötték, a sógornője,meg én mentünk át a gyerek körül segíteni, stb. A párja a tv előtt feküdt. Magyaráztuk neki, azzal nem megy semmire ha minél jobban alázza mint nő, az csak rosszabb lesz ha a kedvében akar még járni. Na és meg is csalta. A kisebbik gyerkőc 2 éves,most szeptemberben otthagyta a barátnőm. Nehéz lesz neki anyagilag, de már rájött, hogy a nyugalma, meg a gyerekeké többet ér. A másik kettőnél apuka nem nagyon akart dolgozni, családod eltartani, aztán már egy egy pofon is elcsattant. Lépett mindkettő. A fonák az, hogy mindkettőnek két házassága volt, de mindkét házasságban megütötték őket,mert mertek szólni,hogy a pénz meg is kellene keresni, meg nem hülyeségre,bulira elkölteni. Amúgy tanult, elvileg intelligens emberekről beszélek. Röviden ennyi. Amúgy ha játszótéren,munkatársakkal beszélek, szomszédoknál körül nézek, ez az arány. Egyik barátnőm alsós tanár, ő is megerősíti. Sőt a mostani párom lánya is 3 éves múlt és nincsenek együtt. Ott a szex hiánya, aztán az ex párja meg is mondta neki,hogy kiszeretett belőle. A gyerekhez sem úgy viszonyult (fiatal volt, valszeg fel sem mérte majd mivel jár a gyerek, nem egy anyatípus ). A párom, csinált minden házimunkát ( ő korán egyedül marad, szülei meghaltak, neki alap megcsinálni)és képes a tenyerén hordani az embert, mellette meg karakán, talpra esett. Magam részéről ilyen pasikba soha nem futottam bele, akik lelki terrorban vagy testiben tartanak,megcsalnak (ok :) vagy nem tudtam róla) és szerintem mindig van előjel kiből mi lesz később. Csak az első jelnél le kell lépni még a kapcsolta legelején. Sőt megkockáztatom, ha van értelmes beszélgetés még a randizás idején meg lehet jósolni, hogy mi lesz egy év múlva, vagy később. Hogy viselkedik majd a másik egy együttélésben, hogyan viselkedik majd gyerekkel.
2016. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 A férjeket is megkérdezted? Ők is ugyanezt mondták, vagy te is csak egy férfigyűlölő vagy, aki szerint minden rosszért a férfi a hibás, és a nők szentek?
2016. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!