Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a leggyakoribb hazugság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a leggyakoribb hazugságok, szövegelések srácok-férfiak részéről kapcsolatban, házasságban? Nagyjából miket takarhatnak ezek a hazugságok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senkim :D
2015. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég szánalmas, ha akár nő, akár férfi, egy kapcsolatban, vagy még rosszabb: házasságban hazudozik...
2015. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Semmi bajom, csak fáradt vagyok." = "K.va nagy baj van, sírni akarok a válladon, de férfiból vagyok, kemény vagyok, mint a kő, és ne akarj velem lelkizni."
2015. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
- Biztos vagy benne, hogy azt úgy kell? - IGEN! = Nem, halvány lila fogalmam sincs, mi ez és hogy működik, de mit képzelsz hogy kérdőre vonod férfias szakértelmem, ezek után már csak dafke bele se nézek a tájékoztatóba, inkább tönkre teszem ha kell!
2015. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!