Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Albérletbe vállalt gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletbe vállalt gyerek születése okozott problémákat a házasságotokban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Rokonoméknak nem. Ők akkoriban már elég jól éltek, amikor albérletben laktak, utána nemsokára vettek is egy saját házat. Volt rá pénz.


Tehát ha van pénz, nem gond. Amúgy a szegénységben meg értelmetlen gyermeket vállalni.

2016. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha mindenki addig várna, amíg saját erőből össze tud hozni egy hitelmentes lakást, akkor senki nem szülne.. az albérlet meg egy 25 éves futamidejű hitellel terhelt saját lakás közt nem sok különbség van, mindenkettőnél van főbérlő, csak az egyiknél banknak hívják, de ugyanolyan bizonytalan mindkettő. Szerintem ha jó az anyagi helyzetetek, fenn tudjátok tartani az albérletet, magatokat, a gyereket, akkor nem hiszem, hogy gondot okoz, hogy albérletben laktok..
2016. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Az albérlet nem alapvető probléma. Mi is albérletben élünk, a férjem orvos én pszichológus vagyok. Mégsem engedhetünk meg magunknak saját lakást...előbb lesz a férjemnek orvosi rendelője (erre veszünk fel hitelt), nekem rendelőm, mint saját lakásunk.


Nem vet fel a pénz, de ha azt várnánk, akkor nem tudom mikor lenne gyerekünk. Nem 30 után szeretném az elsőt...



25-N

2016. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!