Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondja állandóan azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja állandóan azt a feleségem, hogy azért nem tekint igazi férfinek mert neki dolgoznia kell, nem tudok olyan sok pénzt keresni, hogy ő itthon üljön, holott nincs kisgyerek, miért van, hogy mindent pénzben mér?

Figyelt kérdés
Egyébként átlagos a fizetésem! 200 000ft
2016. jan. 6. 12:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ő is dolgozik de ezt szokta hajtogatni!
2016. jan. 6. 12:57
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Mert hülye és nem számítasz neki igazán.


Én dupla annyit keresek nő létemre, mint a férjem. Köszönhetően annak, hogy én diplomás vagyok,és találtam egy jó munkát, a férjemnek is van egy egész jó szakmája, de sajnos közalkalmazott és így csak 120 ezret kap készhez, de nem bánom, mert előtte egy magáncégnél volt, ahol fizikailag kikészítették, itt meg a jelenlegi helyen nagyon jó sora van, nincs megszakadás, kényelmes, tiszta munka stb. sokkal jobban néz ki mióta itt van, jobb a kedve, több ereje van mindenre (kirándulás, kimozdulás, szex mindenre). Szóval én pont lesz*rom, hogy itt meg kevesebbet keres, meg fele annyit mint én. Végtére is együtt élünk, amit megteremtünk az közös. Az lenne a baj, ha nem dolgozna és nem is akarna. De mivel hazahoz ő is egy átlagos fizetést szerintem teljesen normális a dolog, nem számolgatunk, hogy te ennyit, én ennyit hanem hogy mi ennyit, és erre meg erre futja belőle.

A te feleséged valszeg nem tisztel és szeret téged igazán, mert akkor nem foglalkozna ezzel, főleg, hogy nem 48 ezret keresel, hanem 200-at, ami szerintem nem is olyan rossz. Miért nem keres magának akkor egy milliomost, azt akkor ülhet otthon?


24N

2016. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
120 rúgóval itt a férjed nem élne meg! :-)
2016. jan. 6. 13:11
 14/28 A kérdező kommentje:
14 Ritka nő aki igy gondolkozik mint te!
2016. jan. 6. 13:13
 15/28 acelsziv ***** válasza:
71%
ebből normális, harmonikus házasság nem lesz.
2016. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
69%

Vigyázz, mert ha gyereket csinálsz neki akkor az életbe nem fog többet dolgozni!



Amúgy ilyenkor mikor ezt mondja mit reagálsz? Csak pislogsz mint hal a szatyorban?

2016. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
aztán véletlen terhes lesz és otthon marad ÖRÖKRE
2016. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem ritka a 24es csak nem kell elvenni a legelső műcicát az utcáról...
2016. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%
Itt a felfogással van gond a feleséged részéről. Nagy kár, hogy házasság után derült erre fény, mert ez a hozzáállás nem sok jót hozhat a jövőt illetően. Ne hagyd magad, add be a papírokat, a feleségednek meg kívánj sok sikert egy milliomos férjhez. Neked meg drukkolok, hogy olyan nőt találj aki értékel és 21. századi gondolkodása van.
2016. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%

Akkor miért nem keresett olyan férfit,aki kétszer ennyit keres?

200 ezer az nagyon jó jövedelem.

Amúgy ennyiből akár ketten is meglehet élni.(Van,ahol egy 4 tagú család él ennyiből)

Szóval nem tudom mit panaszkodik:D

Szerintem az a gond,hogy ő azt túl kevésnek tartaná 2 főre ezt a jövedelmet,ezért inkább kényszerből dolgozik.Luxusban akar élni,úgy hogy ő nem dolgozik.

2016. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!