Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ékszert hordasz állandó...

Milyen ékszert hordasz állandóan, kisgyerek mellett is?

Figyelt kérdés
Amit nem szoktál levenni még alváskor sem.
2014. szept. 2. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csak a jegygyűrűm, sose vettem még le.
2014. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
A karikagyűrűmet és a gyöngy, pötty fülbevalókat.
2014. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Rajtam itthon egyáltalán nincs ékszer, nem egészséges nyakláncban, karikagyűrűben aludni.

Ezeket csak akkor veszem fel, ha utcára lépek, de akkor is hordtam, amikor babával voltam.

2014. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Karikagyűrű, orrpiercing.
2014. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
A jegygyűrűm az egyetlen amit hordok.Férjnél vagyok már,de ezt hordom a karika gyűrű helyett,mert annyira szép. :D
2014. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Julie S ***** válasza:
19%
Semmit sem hordok allandoan. Fokent csak alkalmakkor viselek ekszert, neha meg akkor sem.
2014. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Semmit. Ha elmegyek itthonról a jegygyűrűmet veszem fel és kész. Régen is első dolgom volt mikor hazaértem levenni az ékszereket és az órámat.
2014. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Orrpiercing és egy karika fülporcban, amit ki sem tudok szedni. Ezeken kívül semmilyen más ékszert nem hordok itthon, a gyűrűket, fülbevalókat pl szeretem, de ha hazaérek, azonnal veszem őket le/ki, idegesítenek.
2014. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A karikagyűrűmet, 20 éve. Semmi más ékszerem nincs, csak bizsuk.
2014. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy elég komoly szettem(nyaklánc,karlánc,bokalánc)a 30. születésnapomra kaptam.Ennek már 12 éve,azóta szültem 2 gyereket,de még soha nem vettem le.Ezen kívül a karikagyűrűm,a fülbevalóm,és a köldökpiercingem(ezt se vettem ki a terhességek,és szülések alatt sem) is mindig rajtam van.
2014. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!