Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiakasztana, ha a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakasztana, ha a feleséged folyton vásárolna?

Figyelt kérdés

Heti 2szer minimum elköltene 3000Ft-t kozmetikumokra, ritkábban ruhára, mert ez is kell, az is kell...

Saját bevételből, de akkor is. Az havi szinten már 24 000.


2016. jan. 12. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha saját bevételből, és nem hiányzik a pénz, akkor nyugodtan teheti, ha boldog lesz tőle :)
2016. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Megdolgozott érte, gondolom nem nélkülöztök miatta, így ráhagynám. Bizosan megbeszéltétek mennyit költethettek saját magatokra egy hónapban. Másnak ennyibe kerül a cigi, bulizás, bármilyen hobbi.

Lehet minőségi termékeket vesz, nem is sokat, csak drágábbakat.

2016. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 gömbicica ***** válasza:
23%

a boldogság ne azon muljon, hogy mennyi pénzt tud elkölteni, még akkor sem ha lapáttal hányják otthon.


valami lelki problémája lehet a feleségednek szerintem.


nem tartom normális dolgonak az ilyen pénzköltést :( :(


egyszerüen nem is tudom mit tud venni????


gondolom fiatal hölgyről van szó, aki ráadásul nem is igazán hiszem, hogy kozmetikumhegyeket kellene magára pakoljon .


költhetné ezt a pénzt arra is, hogy elmentek KÖZÖSEN!!!! szinházba, utaztok, stb. nem kémiára :( :( pfuu(

2016. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha van miből,akkor nem.

Nem olyan őrületes nagy összeg manapság 25 rongy.

Mondjuk attól függ honnan nézzük,egy közrabszolgamunkásnak egy fél havi fizetése...

2016. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Engem, nem érdekel, mit vesz a pénzéből. Viszont, ha vakolat van rajta, tartsa a 3 lépés távolságot.

Ja és ne mondja, hogy ez, vagy az kéne a házba, háztartásba.

2016. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Miert, te nem szereted ha a feleseged jol akar kinezni es tetszeni neked?

Persze mas kerdes hogy ha titokban masnak akar tetszeni (vagy rossz esetben mar "tetszik" is :-) )

Lepj a sarkara lassuk ki van a dolog mogott? Egy munkatars?

2016. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Te tényleg azon vagy kibukva, hogy a feleséged, aki felnőtt ember, dolgozik és gondolom még szereted is, HAVI szinten 24 ezret magára tölt a saját fizetéséből???

Heti 6000 (sajnos) manapság már egyáltalán nem sok - ha nem vagytok olyan anyagi helyzetben, hogy élelmiszerre vagy számlákra kellene az a pénz.

2016. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Csinosan kell bejárni a munkahelyre, mert ha nem akkor senki sem fogja tisztelni, vagy más jobban fog nála kinézni.

Nem is tudom,hogy minden héten, mit lehet vásárolni ennyi pénzért,mivel a kozmetikumok eléggé tartósak.Nekem pl. egy folyékony puder eltart 1-2 évig is.Jó a vakolat az kevés.

2016. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ez nem sok egyáltalán. Ha mellette jut minden másra, akkor felőlem égethetné is, az ő pénze.
2016. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Jelentkezzen már az a beteg gyökér,akinek nyomorúságos élete egyetlen szórakozása a Gyakori kérdések Családi kapcsolatok kategóriájában a válaszok lepontozása!!!

Bújj elő te nagyon egészséges ,biztosan egészséges emeberi egyed!!

Ettől én még jól alszom,remekül,csak nem értem miért kell ebből sportot űzni:D

2016. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!