Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim! Ti mit tennétek...

Férfi társaim! Ti mit tennétek ha feleségetekre/barátnőtökre nyomulna a kollégája, de a feleséged nem mondaná el és mástól tudnád meg? Elmenné a munkahelye elé és elbeszélgetnél a fickó fejével?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 11:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
19%
En az asszonykaval beszelgetnek...
2015. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

NEM. Semmi értelme, mert ezzel legfeljebb azt éred el, hoyg a feleséged megharagszik, hogy nem bízol benne és adott esetben emiatt az akciód miatt hagy el.


Mellesleg akármennyire is nyomul egy férfi, ha a nönek nem jön be, akkor nem ér el vele semmit, legfeljebb ha túllép egy bizonyos határt, a nö ad neki egy pofont.


Az meg, hogy a feleséged nem mondja el - minek mondaná, ha számára nincs jelentösége, és el tud az illeetövel bánni egyedül is.

2015. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Persze az asszonykával is,de a fickóval miért nem?Ha tudja hogy van valakije,akkor ő is sáros benne és ő is megérdemel egy agymosást,esetleg egy kis verést:),hogy megtanuljamás nőjére nem megyünk rá:)
2015. jan. 2. 11:46
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

Semmit.. Ha a feleségem meg akar csalni, akkor nem kell a nyomulő kollégpáaja hozzá.

Gondolom éppen azért nem mondta, mert nem akar balhét.

Ahhoz,mhogy megcaljon ő is kell.. A nyomulős f..szkalap nem elég..


Ha elbeszélgetsz vele, csak magadat égeted

2015. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést.Nálam alapelv,ha bármennyire is kanos vagyok,más nőjére/feleségére nem nyomulok!!Magyarul a fickónak meg kell tanulnia,hogy foglalkozzon a saját feleségével és nem máséval,mert elöbb utóbb valaki beveri a pofáját:)
2015. jan. 2. 11:48
 6/37 anonim ***** válasza:
98%
Na meg az asszonyka is lássa, hogy te vagy az izomagyu vadbarom.
2015. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

ma 11:45


Szerintem nem én járatnám le magam,hanem a fickó.Ő jár oda be dolgozni naponta nem én.

2015. jan. 2. 11:53
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég, ha a feleségedtől kerdezed meg, és nem számonkéred..

Mennyire jóakaród lehet az, aki ezt a feleséged hátamôgött keverve tudatta veled?

Nálad alapelv, nála nem...

Bocs, hogy nőként válaszolok, de jő ha erről az oldalról is látod a gondot.

Ha az én ferjem beszlgetne el a kollégámmal, akkor szégyenkeznék miatta, és nagyon bántana, hogy nem bízik abban, hogy meg tudom oldani a problémát.. Nem veszélve arról,mhogy tán a főnök ki is rűgna, mert a családi balhét nem tudom otthonhagyni.l


Másrészt én azt tapasztaltam,mhogy az ilyenek, akik foglalt emberre hajtanak csak begőzölnek és élvezik, ha az illető párja beleszól., meg gusztustalanabbak lesznek, és provokalni kezdik a másikat még több kellemetlen percet okozva a nnak akire nyomulnak.

Ha meg akar csalni a eleséged akkor jgyis megteszi előbb utóbb

2015. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

édes istenem, nálunk is volt ilyen, és annyira jelentéktelen baromságnak tartottam, hogy én se azzal jöttem haza, hogy te, a pista hanyatt akar vágni. Nem foglalkoztam vele, annyira se tartottam méltónak az egészet, hogy meséljek róla...

és mit ad isten, pont egy év végi buliban elmesélte az illető a férjemnek, aki annyival reagálta le, hogy nem érdekli, nagylány vagyok, leráztam a segítsége nélkül is...

2015. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

ma 11:54


Bárkit megcsalhatnak,akit akarnak,ez tény.De minek várjam meg,ha elkerülhetem?Te neked melyik jobb?Ha megcsalnak,és azzal szembesítenek,vagy megelőzöd a kellemetlenséget?

2015. jan. 2. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!