Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá, hogy elmenje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy elmenjen orvoshoz? Aggódom érte.

Figyelt kérdés

A férjem nem az a hőemelkedéstől is haldokló típus, inkább összeesésig hajtja.

Már vasárnap rosszul volt, mégis elment dolgozni, de kedden végre sikerült rávennem hogy táppénzre jöjjön.

Viszont a doki influenzával írta ki, ez pedig látványosan nem az.

Egyre rosszabbul van.

Amúgy jó evő, de most egy szelet kenyeret is csak elnyammog, pillanatok alatt felszökik a láza, hasmenése van, illetve elmondása alapján, mintha kalapáccsal vernék a feje egyik oldalát.

Amikor rátör a fejfájás azon az oldalon a szeme is furcsa.

De hiába könyörgök, már hisztiztem is hogy menjen el dokihoz, de ilyenkor előadja hogy már jobban van.


2016. jan. 22. 11:18
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Megmondod, neki, hogyha nem megy orvoshoz, akkor kihívod hozzá a sürgősségit. És megteszed. Ennyi.
2016. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben ráhívnám a mentőket!
2016. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mentő nem megy ki akárhova, az orvosát azért felhívhatnád.
2016. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
felnőtt férfi. megértem hogy aggódsz, de aki ilyen az meg is érdemli.
2016. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, ha sokáig húzza a dolgot, akkor utána sokkal hosszabb időre esik ki a munkából és súlyosbodhat a betegsége.
2016. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

virusos jarvany van de aggodj kulonossen

ebben az evben egy hosszu hasmenses influenza arat az eu ben.

Igyon sokat es egyen sok zoldseget gyumolcsot el fog mulni magatol

2016. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És te is annyira életképtelen vagy, hogy nem hívod ki az ügyeletes orvost, hanem itt hisztizel?
2016. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Figyelj en is igy voltam a parobbal egyszer es csak kesore hivtam orvost, mikor kijottek azt kerdezte miert nem hivtam hamarabb, mondtam hogy nem engedte, ere o azt felelte hogy nem a beteget kell megkerdezni hogy kell e orvos az egeszseges kell felmerje hogy szukseg van e ra , es igazat adtam neki, ugyanis ha valami baj tortenik a halogatas miatt , soha nem tudtnam magamnak megbocsajtani
2016. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a #8ashoz. De én is ugyanilyen vagyok, mint a férjed. Viszont nekem jólesne, ha ilyenkor ellenkezne az asszony.

Remélem jobban van már, de legközelebb, ha most nem tetted, hívd rá az ügyeletet.

2016. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!