Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden hosszabb idő óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hosszabb idő óta fennálló házasságban bekövetkezik előbb-utóbb a megcsalás?

Figyelt kérdés
Legfeljebb nem derül ki? Név nélkül írtok, úgyhogy csak őszintén. Én már mindenben kételkedem. Sajnos megcsalt a férjem, eddig még nem hevertem ki. Tipikus "ilyen mindenki mással megtörténhet csak velünk nem" gondolkodtam erről, sokként ért. Helyre lehet hozni egy ekkora árulást és temérdek előzményt? Mert ha kívülről láttam volna magunkat és nem kényelmesedek bele a biztonságba, akkor észre vehettem, volna. 10 éve együtt vagyunk. Ambivalens érzések kavarognak bennünk. Minden véleményt szívesen fogadok.
2016. jan. 25. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ritka, de van aki hűséges.


Gondolj bele: pont olyan házasságban éltél, mint a férjed, még sem léptél félre.

2016. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, ez baromság.

Most a keserűség beszél belőled.

Nem minden házasság végződik mégcsalással,még ha sajnos nagyon gyakori is.

2016. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
74%

leírtad a kapcsolatotok ítéletét. Jelek voltak, de lusta és kényelmes voltál tenni. Nem bántásképp, de sokn képesek elkapni a bajt a jeleknél vagy tudatosan igyekszenek figyelni, h jelek se legyenek.

És félreértés ne essék, nem hősökre gondolok. Mindenkinek vannak szarabb napjai, hetei, amikor nehéz figyelni a másikra, nehéz nem beleállni, meg mikor nyakig éra híg fos, még az ő bajával is foglalkozni. Viták, sértődések a legjobb kapcsolatban is vannak. Az nem mindegy, h állsz a másikhoz és felmerülő gondokat hogyan oldjátok meg együtt.

2016. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne, hogy létezik az a szerelem, ahol nem csalják meg a másikat a felek.


Csak a mai világban sajnos ez már megszokott...

2016. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyira megváltozott minden köztünk. Az elején mintha ő is megkönnyebbült volna, hogy kiderült és lelkesedett, hogy újra kezdhetjük és minden rendbe jön, de ez nem ilyen egyszerű. Először én is örültem, hogy visszakaptam. Aztán elkezdtem felfogni hogy mi is történt és már fél éve tapicskolok a szenvedésben. Még mindig kiderülnek újabb részletek. És én ahogy végiggondoltam az egészet hányingerem van. Az egész úgy ahogy van undorító. Hatalmasat csalódtam benne. Megalázott minden szinten. Testi-lelki megcsalás volt. Egyszer boldogság tölt el, hogy most újra kezdjük és mindent úgy csinálunk hogy mindkettőnknek jó legyen. Aztán eszembe jut mit tett és hogyan és a szívem majd kiszakad a helyéről. Sok dolog vezetett idáig, de akkor is. Ilyet senki sem érdemel!
2016. jan. 25. 16:16
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem merte felvállalni velem a konfrontációt, vagy nem is akarta, mert utál veszekedni. De jelezte mi nem tetszik, aztán valahogy mégis gyűltek a gondok. De nagyon fiatalok voltunk amikor összejöttünk és annyira tapasztalatlanok. A családi mintákról ne is beszéljünk. Nem tanult meg beszélni az érzéseiről. Emellett mindent magunkra vettünk ha el is mondtuk mi nem tetszik. Sokat veszekedtünk.
2016. jan. 25. 16:22
 7/15 anonim ***** válasza:

Megtörténhet bárhol,tényleg ott is,ahol nem gondolná az ember :(


Sajnálom ami veled történt,de hiszek benne, hogy meg lehet mindent oldani és beszélni.Ha a férjed őszintén megbánta, és veled szeretne maradni,akkor EGYÜTT ketten kell dolgoznotok egymásért.


Párterápia,könyvek,gondolkodás,beszélgetés-ennél többet nem tehetsz. Az agyatokat kell programozni...sok sikert.

2016. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
szavak szintjén hiába akartok új esélyt, ha érzések szintjén nem megy és oda a bizalom. Ha egyedül nem megy, miért nem kértek segítséget? Sok szakember foglalkozik ezzel. Amúgy aki egy ilyen dolog után bízni tud újra tényleg a másikban: hát minden tiszteletem zé az emberé. Nekem nem ment többé. Hiába volt az akarat, nem tudtam érezni.
2016. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok mint te kérdező. Tudom hogy kegyetlen nehéz de bízzunk abban hogy idővel jobb lesz. Mennyi ideig csalt? Hogy derült ki?
2016. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kb. 3 hónapig tartott és véletlenül bukott le. De volt amikor majdnem elmondta, csak én nem tudtam hogy ezt akarja elmondani. Még csak most megyünk párterápiára. Hátha segít. De ez a megcsalás számomra egy hatalmas krízis. Benne van az is, hogy idáig valamit nagyon rosszul csináltam. Rosszul gondolkodtam sok dologról. Elfuserált gyerekkorom és nagyon elvont gondolkodású szüleim miatti hiányosságaim is most ütnek vissza. Most ismerem föl mennyi mindenben hibáztam. Szorongás is van rajtam, ki is vagyok én? Hogyan tovább? És nagyon félek mindentől. A jövőtől. 2 kicsi gyerekünk van.
2016. jan. 25. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!