Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megcsalás előbb vagy utóbb...

A megcsalás előbb vagy utóbb mindenképpen bekövetkezik egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy van holtig tartó hűség? Létezhet ilyen, és ha igen azt honnan tudhatom?

2015. nov. 9. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne beköveteznie a megcsalásnak? Ha 2 ember szereti, tiszteli, becsüli egymást, ha élvezik egymás társaságát akkor egyik sem fog másfelé kacsingatni.

14 éve élek boldog házasságban, és soha eszembe sem jutott, hogy megcsaljam a feleségemet. Ő sem csalt meg soha.

2015. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Létezik sírig tartó hűség, csak az nagyon ritka. A titka: nagyon hasonló lelki alkat, alkalmazkodás, türelem és szeretet. Valódi, mély szeretet.
2015. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TappancsMancs ***** válasza:
83%
#1 --> így van, hozzá se fűzök semmit.
2015. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1-es az hogy te hűséges vagy abban biztos lehetsz, de honnan tudod, hogy a férjed nem csalt meg?
2015. nov. 9. 18:05
 5/14 A kérdező kommentje:
bocs feleséged :)
2015. nov. 9. 18:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Előre nem tudod egy kapcsolatban ezt. Hiszen nem tudod, hogy 10-20 év alatt mi történik veletek, mennyire fogtok változni. Szerintem senki sem úgy házasodik, hogy na én majd 17 év után meg fogom csalni a páromat egyszer csak úgy.

De ha valaki már az elején nem olyan, amilyenre vágysz, akkor nem érdemes hozzá kötni az életed. Pl. eltérő tervek a családalapítás terén, eltérő szexuális igények, aktivitás, stb.

2015. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Ritka. De ennek csak az ember esendősége az oka. Vannak olyan helyzetek, amikor az ember nem tud uralkodni az ösztönein. De azért határozottan különbséget kell tenni a testi (érzéki okból bekövetkező) megcsalás, és az emberi értékek tekintetében az erkölcsi, lelki megcsalás között. Utóbbi eset sokkal lényegesebb, mert ott már bizalomról, a megbízhatóságról,az önkorlátozásról van szó
2015. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudom, hogy a feleségem nem csalt meg? Mindkettőnknek van szabadsága kapcsolatban, nem láncoljuk egymáshoz magunkat, de mégis ragaszkodunk egymáshoz.

Így szinte mindig együtt vagyunk. Bár nem egy helyen dolgozunk, de munka után érte megyek, mert együtt megyünk edzésre, majd együtt töltjük az esténket. Nem egy félrelépős nő, és nem is akar. Arról nem is beszélve, hogy sosem jönne össze más kultúrával rendelkező emberrel, aki nem ismeri a magyar dolgokat...

2015. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, mi a bajotok 1-ea válaszával?!

Ciki ha szeretetteljes házasságban él? Tudom, manapság az a divat, hogy mindenki mindenkivel. De miért kell szemétkedni?

2015. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem determinisztikus. Elő szokott fordulni de nincs kőbe vésve, hogy elő kell fordulnia.
2015. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!