Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen gyakori manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyakori manapság a megcsalás? Aki csalta már meg a párját: miért tette? Mi nem működött? Bevallotta?

Figyelt kérdés
Recepciós vagyok egy hotelben, sokszor jönnek egyéjszakás párok. Soha nem szoktam, de most az egyik ilyenre rákerestem Facebookon.."Boldog" házasságban él fél éve. Komolyan képesek pár órákért becsületes összegeket elbaszni egy szobára. Miért csinálnak ilyet az emberek? Én még nem csaltam meg senkit, soha nem is tenném. Nektek mi a véleményetek? Ki volt már ilyen helyzetben?
2015. dec. 13. 02:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy nő csak akkor dug félre szerintem ha otthon nem kap érzelmet és számára elegendő szexet.


Férfi dettó, csak hozzá tenném h mások vagyunk mert a "hátat fordítós" csajok hiába szeretnek minket és stb stb akkor is férfiak maradunk nekünk be kell h porozzuk a nők bibéit.

2015. dec. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De akkor miért másztatok le a fáról? :)

Viccet félretéve, oké oké, de akkor minek egy kapcsolat, ne adj isten házasság?

2015. dec. 13. 02:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban az igazi kapcsolatban ritka h szobára mennek másokkal.
2015. dec. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Soha ne mond azt hogy "Soha"!
2015. dec. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BlackSword ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű... Aki nem volt hasonló helyzetben az nem is értheti... De akkor maradjunk egy általános helyzetnél... Amolyan hagyományos kapcsolatnál... Az ember talál egy nőt, akit szeret, és szeret és szeret... Eddig ugye szép és jó... De akármilyen tökéletes is egy kapcsolat azért előbb-utóbb jönnek a zörrenések... Vagy mi pasik gondolkozunk keveset, vagy a nők sokat... Ez most talán nem is lényeg... Aztán persze jön egy érzelmi hullámvölgy... (minden kapcsolatban van ilyen)... Az ember beszél az asszonynak az érzéseiről... Persze hogy kiforgatja... "beszélgettem vele"--><--"randiztatok"... "Csak barátok vagyunk"--><--"szóval ő a lelki társad"... Ugye??? És akkor ez a barátság elmélyül... Az ember töri magát otthon, de ha a nőben ez a metódus elindul, azt már a betonfal sem állítja meg... Ekkor az ember hezitál, húzza az időt a párjának, beszél vele, töpreng, hiszen még mindig szereti, szereti, szereti... De a kapcsolat egyre nehezebben döcög, egyre több a probléma, a nő egyre jobban utasítja el a közeledést, és ekkor kezd az a barátnő egyre vonzóbb lenni... Aztán ott kötnek ki előtted a recepción, a szobában, majd az ágyban...


Száz szónak is egy a vége: rohadt egy érzés ez...

2015. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

En nem csalom meg s baratom es mindent megteszek, h fair legyen az elvarasom, h o se engem. Minden nap ramaszok es szexelunk. Sok olyan dolgot teszek, amit szeret. Akkor is leapolom szajjal a peniszet, ha epp rosszul vagyok vagy hanyingerem van vagy barmi, ami miatt nem tudok szexelni. Nem sokszor fordul elo, h csak a szamat hasznalom. Ha veszekszunk aznap, akkor is szexelunk, mintha mise tortent volna. Akkor is szexelunk, ha epp haragszom ra. Es o is ugyanigy all ehhez a temahoz.

Szoval mi azt hiszem mindent megteszunk s masik kielegulese erdekeben. Es megomdjuk egymasnak a vagyainkat. Barmilyen furcsa vagy gusztustalan , stb.

Apoljuk az erzelmi kapcsolatunkat is.

En ha szulni fogok, akkor is minden nap leapolom ot, ha en nem birom a huvelyembe engedni ot. Bar ilyenkor nem ertem, h csikloorgazmusra miert nincs szuksege a noknek. ( Volt mar tobbszor, h hanytam, fogat mostam , ettem, fogmosas es folytattam a szexelesunket. Vagy ha keveset oklendeztem, folytattam rogzon.)

Szerintem ez a hozzaallas hianyzik az emberekbol. Hogy nemcsak a sajat maguk erdeket nezik.

2015. dec. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van olyan, amikor hiába küzdesz a kapcsolatért, nem tudjátok megjavítani, mert csak az egyik akarja. Én elváltam amikor már így állt a helyzet, de most, független nőként mégis egy nős férfi szeretője vagyok. Nem vagyok rá büszke. De azt is megértem hogy ő hasonló helyzetben miért nem vált el: közös gyerek, közös vagyon, közös baráti kör, közös üzlet. Ezt nem fogja felrúgni értem, mert elég cinikus a párkapcsolatokat illetően. Én a megnyugvást jelentem neki, azt az örömet ami évek óta hiányzik az életéből. De ezért az ő korában nem fog mindent felborítani. Én nem így tennék a helyében, én nem tudnék hazugságban élni, ez az ő döntése és nyilván nem szeret engem eléggé. Én meg szeretem mert én ilyen hülye vagyok.
2015. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy házas férfi akkor csal, amikor otthon nincs kielégítve. Viszont az ágyon kívül egy házasságot még 1000 kötelék összetart: gyerekek, vagyon, és ide sorolnám még a kényelmet is. Szerintem aki kiad havonta párszor x összeget egy szobára, még nem biztos, hogy egy válás nem tenné az utcára, ha tartásdíjat, albérletet kellene fizetnie, ilyen értelemben gondolok a kényelemre.


Viszont az biztos, hogy ahol otthon szerető, ápolt és értelmes asszony várja a férjet, ott még az egyéjszakás kaland sem történik meg, hacsak alapból nem "k..vás ember" a férj. Sok asszonyka viszont nem érti meg, hogy amennyire nekik fontosak a lelki, érzelmi dolgok, egy férfinak annyira fontos a szex. És általában innen szokott megindulni a párkapcsolat a lejtőn, aminek az alját látod Te a recepciós pult mögül.

2015. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szia! Megcsalási indok lehet még a nők esetében, ha a férfi folyamatosan ok nélkül féltékenykedik, és amikor már semmilyen módszerrel nem lehet meggyőzni ennek feleslegességéről, "frappánsabb" módszer nem jut az eszünkbe, mint az, hogy bebizonyítjuk a feltételezett "igazát"... Mindkét nemnél pedig még az a divatos elmélet jut eszembe, hogy a házon kívüli változatossággal akarják feldobni a kapcsolatot, csak szerintem ez oltári baromság. Ha testi kapcsolatba kerülünk mással- aki ráadásul még törődőbb, jobb szerető is, mint a párunk- akkor nemhogy javulna a kapcsolatban lévő szexuális élet, sőt... Szóval igen, a megcsalás nem megoldás semmire.


22/N

2015. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A gerinctelen emberek teszik ezt, akik nem szeretik, nem tisztelik a házastársukat, s még jól meg is alázzák. Ám ahhoz már gyávák, hogy megmondják szemtől szembe, hogy részükről probléma van/úgy érzik, már nem működik.


Kényelmesebb szobára menni másokkal, mint vállalni a tisztességes viselkedést, megpróbálni megjavítani ami elromlott, vagy lezárni a kapcsolatot.


Kifogások persze vannak dögivel.

2015. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!