Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Drága hölgyeim mi kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága hölgyeim mi kell a nőnek, hogy több legyen az együttlét? Nem gyertyafényesre meg hosszúhétvégére gondolok.

Figyelt kérdés
Amióta gyermekünk van(5 éve) azóta max havi 1 együttlétünk van. A gyerek, a sok munka, a plussz kilók, a foggátló, meg lehet az idő is elfásított kicsit minket. Elvagyunk mint 2 jó testvér. Szeretjük egymást, de régebben heti 4-5 alkalom nagyon leredukálódott. Mivel tudnám ismét felmelegíteni az egészet?

2016. febr. 1. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a feleséged fogja tudni megmondani.Attól függ neki mire van igénye,miből kellene több,esetleg miből kevesebb.Tessék leülni vele,erről beszélgetni.
2016. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez emberfüggő is, az ötféle szeretetnyelv jutott eszembe. Van, akinek az apró bókok, kedves szavak, szeretetteli beszéd, beszélgetések.

Van, aki az apró ajándékok, meglepetések által érzi szeretettnek magát, és nagyra értékeli ezeket. Egy hazafelé a sarki virágosnál megvett szál rózsa, egy ajándék kulcstartó a nevével, mert épp rágondoltál, és a másik az úgyis olyan kis kopott volt már, egy tábla csoki, ami a kedvence, ezek apró örömöket okoznak, és ha rendszeresen végzed, van, aki ettől érzi szeretettnek magát.

Van, aki igényli a többszöri fizikai kontaktust-a szexen kívülire gondolok, egy nagy ölelés még reggel búcsúzásnál, puszi helyett egy finom csók üdvözléskor, egy finom simítás miközben épp a konyhában tevékenykedik, csak, mert jólesik-a sor végtelen, és egyfajta "előjáték" a forróbb estékhez.

Van, akinek az a fontos, hogy több időt töltsetek együtt, akár egy hétköznap során, próbáld meg esetleg akár közösen a házimunkát, de ha több időt szabadítotok fel, akár egy esti séta kettesben, egy hétvégi kirándulás,...de szabadítsatok fel több időt kulcsfontosságú ehhez.

Van, aki azt értékei nagyra, hogy segítesz neki, apróbb-nagyobb szívességeket, pl. bevásárolsz, felporszívózol helyette, amíg ő elmosogat, stb...és az így nyert időt a fentebbi módon közös szórakozásra fordítjátok, akár gyerekkel, akár gyerek nélkül.

Gyereket valahogy megoldani időnként, hogy más vigyázzon rá, ha elég nagy-már pedig ha jól gondolom, öt éves, akkor egy-egy délután, hétvégén is vigyázhat rá nagyi, nagynéni, nagybácsi, jó szomszéd, barát, akivel jó kapcsolatot tartotok fent, alakítotok ki.

Mozi, tévézés mint közös program, nem ér, persze néha jól esik, de utána feltétlenül szánjatok időt arra is, hogy beszélgessetek, odafigyeljetek egymásra, pl. a filmről való véleményetekre, az általa kiváltott gondolatokra.

Ez az egész hosszú folyamat, de közben/a végén nem csak az együttléteiteket pörgetitek fel, hanem a kapcsolatotokat is magasabb szintre emelitek. Szerintem ennek a fokmérője az együttléteitek gyakorisága is. Nem biztos, hogy visszajön a heti 4-5 alkalom, de valószínűleg sűrűbbé válik. ;)

A fenti ötleteket célszerű szerintem egyszerre alkalmazni, és megfigyelni, melyiknek/melyeknek örül kifejezetten, azokra pedig jobban odafigyelni, hogy az olyan jellegű kedveskedésekből rendszeresen jusson a másiknak. ;)


Sok türelmet, kitartást és boldog kapcsolatot, családi életet kívánok nektek!

2016. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
A múltkor valakinek privátban elküldtem egy cikket, amivel szerinte sokat segítettem neki :-) Nos, egy nő ha fáradt, akkor tuti nem lesz kedve a szexhez (és ez saját példa is). A gyerek nem csak fizikailag, hanem agyilag is totál leszív (a nagyobbak is mai napig). Ha ki tudok kapcsolódni, az sokat segít meg ha valaki besegít a háztartásban. Mondjuk az én exem leszarta ezeket, neki könnyebb volt a virtuális világban (is) újabb kapcsolatokat keresni, mindenesetre ami nekem hiányzott, az a sok ölelés, hogy hozzá tudjak bújni (de vele ilyen sosem volt végül is), anélkül, hogy feltétlenül szex lett volna a vége....A mi szeretetnyelvünk sehogy sem passzolt. A mostani párom szerencsére extra bújós pasi létére, nekem ez kell, így ez tökéletes, ráadásul sokkal nagyobb az étvágyam is :-)
2016. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a gond, keresd meg a megoldást!

Fogamzásgátlón kívül van még több módszer a védekezésre, és lehet a plusz kilókon is segít.

A gyerekkel te is tudsz foglalkozni, a háztartásban is tudsz segíteni. Mondjuk sokat segíthet, ha megmondod neki, hogy vegyen egy forró fürdőt, addig te megeteted és lefekteted a gyereket, és várod az ágyban, pucéran és illatosan egy masszázsra.

Legyetek időnként kettesben, randizzatok munka után valahol, annyi időre csak bevállalja egy nagyi a gyereket.

Udvarolj neki, nem kell nagy dologra gondolni. Pl. viszel neki egy kis apróságot, ágyba viszed a kávét, megdicséred milyen csinos. Sok nő azért nem akar szexelni, mert már nem érzi magát nőnek a férje mellett, csak házvezetőnőnek. Persze, hogy nem fog egy szál csipkecsodában heverni az ágyban, ha abban se biztos, hogy még tetszik-e neked.

Legyezgesd a hiúságát, ez a legjobb gyógyszer arra is, hogy többet foglalkozzon a külsejével, pl. leadja a plusz kilókat. Illetve motiválja, ha te is elkezdesz formásodni, és tetszeni akarsz neki.

A sok munka nehéz dió, nem lesz idő és energia minden este kamatyolni, de a lényeg, ha épp sikerül időt szakítani rá, akkor adjatok bele mindent.

A másik oka a szex elkerülésének, ha nő (már) nem élvezi, mert a kedves férje lerendez mindent egy öt perces reklámblokk alatt. Semmi előjáték, semmi cirógatás, nyalakodás, csak minél előbb durr bele, és addig döfködi, amíg elélvez. A nő meg jobb híján megjátssza ugyanezt, mert nem akar csalódást okozni.

Hidd el, a jóból nem elég havi egy. :D

Dobd be magad, mintha most randiznátok először, és mindent megteszel, hogy levedd a lábáról. Nem marad el a hatás.


De amikor úgy indul a kérdés, hogy semmi gyertyafény meg hosszú hétvége...

Ha ennyire lusta vagy, és csak elvárod, hogy a nőd legyen újra tüzes, mint az elején, akkor már el is ba.sztad.

2016. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig nyugodtan gondolj arra.
2016. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

nekem az kell, hogy


- legyenek felemelő élmények az ágyon kívül, pl. közös zenehallgatás

- teljes legyen a bizalom, azaz lehessen oldott hangulat (nulla gyanúsítgatás, nulla gúnyolás, nulla terelgetés/baszogatás/nyaggatás)

- éreznem kell, hogy a másik engem kíván, nem csak úgy általában a szexet. itt jönnek be a bókok. ha nem jön őszintén, akkor az sajnos baj.


amiket említesz, azokon lehet változtatni.

1. gyerek - el lehet engedni, hogy másokkal is legyen, család, fizetett segítség. aki "maga akarja nevelni a gyereket", annak nehéz lehet, amúgy szerintem csak szokás kérdése. (nincs gyerekem, de ha lesz, így szeretném akkor is, ha nehezen veszem rá magam)


2. sok munka - te tudsz kevesebbet dolgozni, ha a feleséged elmegy dolgozni? szerintem ez már összébbhangolás lenne.


3. pluszkilók - egy csomófajta mozgás van, ami érdekes lehet. tánc, otthoni kondigép, bicajozás. együtt nem tudtok elmenni pingpongozni?


4. foggátló - spirál nem jöhet szóba? pesszárium+spermicid+megszakítás? naptár+spermicid+megszakítás? vagy ezek váltogatva gumival, megszakítás nélkül?


5. ismeri azt az oldalad is, ami megmutatja, mostanában mi izgalmas neked? munkahely, szexuális fantáziák, tervek, hobbi, amit kipróbálnál? van ilyen? vagy csak gyerekesnek tartanád elmondani neki?

2016. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig nekünk pont azóta van jóval több együttlét mióta wellnesezgetni járunk meg vacsorázni stb programok,
2016. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!