Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hany szexuális kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany szexuális kapcsolatot fogadnal el a leendő ferjedtol?

Figyelt kérdés
Mi az a szám, ami már megbomtrankoztat
2016. febr. 3. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel mennyi volt neki...
2016. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mint egy masik kerdesbol kiderult a noknek mindig 2x annyi szex kapcsolata volt mint a ferfiaknak. Igy persze mindegy nekik.
2016. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akármennyi. Az jobban számít, hogy megcsalta-e a korábbi pàrjàit. Ha nem de lefeküdt 1000 nővel az sem gáz.
2016. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem erdekel a multja, egyebkent mi ezt anno megbeszeltuk a szam hetven koruli, es ezzel semmi bajom, hozzateszem ennel tobbel sem lenne:-)


Ezek lenyegetlenek kiveve akkor, ha valaki meg csak 15-24 eves, oket ez a dolog roppantul erdekli, nem ez hataroz meg egy embert.

2016. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
általában kevesebb szokott lenni, mint nekem. úgyhogy mindegy
2016. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40-et nagyon max.Itt még nem csapódna le a biztosíték bennem.
2016. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves. Akiről tudtam, hogy volt 500, azt mondjuk kizártam, mint potenciális partner :-)

Azért nekem a 20+ már sok 40év körül is; (nekem sem volt annyi), az azért valamit jelent szerintem.

A páromnak 4 bnője volt, ennél nekem több, de azért örülök neki bevallom :-) Megcsalás sosem volt nála.

2016. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor mi megismerkedtunk eldontottuk a multat lezarjuk uj esely uj kezdes.

Mindketten teszteltuk magunkat meg az elso szex elott par honap baratsag utan.

Mult nem szamot de orokseget nem kerunk egymastol

Egy baratnom igy kapott el 2x nemi bajt tunet nelkul

2016. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttünk, még nem volt 21 éves. 10-nél több nőt már soknak tartottam volna az ő korában, bár neki én voltam az első, aminek kifejezetten örültem. Nekem fontos volt, hogy egy férfi ne menjen már át a fél városon ha én sem tettem, illetve jobb benyomást kelt ha nem 15-16 éves gyerekként kezdte a dolgot. Nekem 24 éves korom elejéig, a férjem előtt 6 volt.

Szerintem sokat elárul egy emberről, az, hogy mennyire gyakran váltogatja a partnereket. Aki pedig nem volt hajlandó elmondani, azzal bele sem kezdtem semmibe.

2016. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!