Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan vers vagy idezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vers vagy idezet melyel koszonetet mondhatok a ferjemnek?

Figyelt kérdés
Lassan 7eve vagyunk egyutt december ota vagyunk hazasok. Van egy kisfiunk aki 5 eves lesz es varandos vagyok a kovetkezo kisfiunkal. Valentin napra egy szep verset szeretnek neki ami kifejezi a koszonetem azert h szeret ved es mellettem van hogy mindent megtesz ertunk. koszi elore is
2016. febr. 7. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
netorian.hu vagy citatum.hu itt találsz szerintem megfelelőt. vannak külön kategóriák is pl Hála/Boldogság/Házasság/Szerelem stbstb :)
2016. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudok, de egy szerelmes ölelésnek, bújásnak jobban örülnék mint egy versnek :)
2016. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

én egy nőről tudok aki köszönetet nyilvánított férjének elsősorban gyerekeik végett, de azt arany pecsétgyűrűvel tette, férje elválásuk után is hordja...


szóval egy vers..

2016. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatnál te költeni valamit. Mondjuk az elmúlt 7 év főbb eseményeit összefoglalva.

Vagy keress a neten valamilyen verset, elég sokat találni.

2016. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!