Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elviselni a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni a régi barátnő jelenlétét?

Figyelt kérdés
Barátom verseket ír. Régi verseit szerelméhez írta. Persze ez a lánynak nem kellett a barátom pedig évekig kérlelte vissza. Ebben az időszakban míg hiányolta írt nagyon sok verset hozzá. Azóta eltet pár év. Velem van már egy éve. Most könyvbemutatója lesz a barátomnak. A régi versei is a könyvben szerepelnek. Az gondom, hogy a bemutatóra meghívta ezt a lányt is. Még nem tudom, hogy elfogadta-e a meghívást. Nem tudom, hogy tudnám én ezt végignézni, végighallgatni, hogy ő is ott van. Mit tennétek a helyemben ? Elmenjek csináljak magamból hülyét ?

#barátnő #vers #bemutató #régi #elviselés #meghívta #végighallgatni
2015. dec. 3. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A probléma nem ott van, hogy meghívta hanem ott, hogy még feltehetően mindig őt szereti vagy nem tudott tovább lépni rajta.
2015. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. A helyedben leülnék a barátommal és pár dolgot helyre raknék. Múlt a múlt. Semmi keresni valója nincs az exnek a Ti életetekben.
2015. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez előttem szólóval teljesen egyet értek!

Semmi keresnivalója sincs az exnek a Ti kapcsolatotokban.

2015. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell elviselni, le kell ülni vele, hogy tegye már túl magát rajta vagy mondja meg mi van! Mert láthatólag még nincs túl rajta... Megkérdezett, hogy mit szólsz, ha ott lesz a lány? Mert akkor téged nem tart szem előtt, ő akarja látni, hogy hogyan reagál a versekre.

Bár ha nem kellettek a lánynak, jó eséllyel nem megy el.

2015. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben én a könyvbemutató idejére keresnék egy jóképű, ügyeskezű masszőrpasit, aki segít elterelni a gondolataidat az exről...Priviben tudok ilyet ajánlani, ha érdekel :-)
2015. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!