Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek létezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen hogy valaki tényleg úgy szereti a párját ahogy van mint Pierce Brosnan esetében?

Figyelt kérdés

Gondolom vannak akik olvasták a cikket amiben egy magyar ismert ember Pierce Brosnan és felesége kapcsán megjegyezte, hogy szerinte aki elhízott az igénytelen, nem méltó a párkapcsolatra (stb.) és szerinte amit a színész állít az hazugság (mely szerint mindenhogyan szereti őt).

Néztem régebbi képeket róla és a feleségéről, kifejezetten vékony, karcsú, helyes nő volt. Mai képein látszik jócskán felszedett, a férje jól tartja magát, ő maga jelentős súlyfelesleggel rendelkezik....De mégis látszik rajtuk, hogy boldogok, hogy tényleg szereti a feleségét, süt róluk, a feleségről is hogy törődik vele a férje.

Ilyen nemhogy a sztárvilágban (de ott különösen) az átlagemberek között is nagyon ritka. És nekem teljesen hihetetlen, Pierce Brosnan-nél még ürügyet se tudnék találni. Mi másért lenne a túlsúlyos feleségével, mert szereti? Hisz jóképű, sármos, világsztár, bármikor megtehetné hogy elhagyja őt egy fiatal tökéletes cicababáért, mégse teszi sőt kiáll a mostani mellett.(Nem tudok arra hivatkozni, hogy hát nem találna mást, ő jutott neki, örül van valakije, stb.).

Nála előnytelenebb külsejű pasiktól hallom a nő legyen ilyen meg olyan mert ha nem akkor neki nem kell és ha nem ad magára eléggé akkor le is út fel is út.

És a döbbenet, hogy egyes fórumokon ahol arról volt szó hogy egy feleséget megcsalt a férje, pont hogy nők kezdték el a fikázódást :-O hogy biztos elhagyta magát az asszonyka, biztos elhízva otthonkában igénytelenül várta a férjét így ne csodálkozzon. Mennyit hallottam amúgy is másoktól is, hogy az a nő aki nem ad magára ne csodálkozzon ha megcsalják egy jobb nővel....(Megjegyzem, az hogy valaki túlsúlyos az nem feltétlen igénytelenség, attól még lehet ápolt valaki, előbbi betegség miatt is lehet).

És sajna régebben én is követtem el hibát azzal, hogy a párkapcsolataim nagy részében kényszerét éreztem annak, hogy megfeleljek az igényeknek (torna, mindig frissen megcsinált haj, smink, ezerféle tisztálkodó szer, ruhák), volt olyan egoista pasim aki amellett tornáztam, feszes, csinos voltam, elvárta volna menjek edzőterembe....És olyan is, aki egy apró szépséghibáért durván beszólt (utólag tanul sok ember belátom....). Nem hittem abban, hogy létezik ilyen, hogy a másikat tényleg a lényéért szeretik, ha meg valaki ezt mondja gondoltam az talán kamuzik, és így rejti el azt hogy valójában jobbat szeretne és örül a mostaninak egyáltalán nem de nincs lehetősége jobbra.

Ennél a színésznél viszont nem tudok kifogást találni abban, amit mond.

Legtöbb kiöregedett hollywoodi sztár fiatal vékony felkapott fele vagy negyed annyi idős modelleket cserélget és látszik a kapcsolat csak a külsőségekről és a külvilágnak szól. Sajna sok hétköznapi kapcsolat is manapság.....

Mellesleg, nem mindig a külsőségeken múlik, hogy az embert megcsalják, a legjobb nőket és pasikat is csalják meg nem egy ilyenről is hallani.....


Szóval, szerintetek tényleg van még ilyen, a hétköznapi életben, hogy 2 embert valóban a szeretet tart össze, nem érdekelvén őket a másik hogy néz ki? Értve azt akármi van, soványan, kövéren szeretik egymást, úgy is a másik megtehetné keres jobbat?



2016. febr. 20. 13:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocs mert hosszú elszaladt velem a billentyű aki nem tudja végig olvasni az menjen tovább más oldalra.
2016. febr. 20. 13:48
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
szerintem van. amikor a párommal megismerkedtem, kicsit husis voltam. 15 kilót fogytam, majd ugyan annyit vissza is híztam, aztán még többet, most hogy jön a baba. ezt 3 év alatt. és a párom ugyan úgy szeret és kíván mindig, mindegy hogy milyen alakom van.
2016. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

Nem sok kétségem van affelől, hogy Pierce Brosnanék nyitott kapcsolatban élnek. Szereti a feleségét, elfogadja bármilyennek, és nem számít, hogy a "női bájai" megkoptak, mert megkaphatja mástól is. Így nem frusztrálja a dolog, és nem érdekli, hogy ki mit gondol.


Aztán lehet, hogy tévedek, de azért ez egy olyan eshetőség, amit egy ilyen hosszú fejtegetésből kár lenne kihagyni.

2016. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

persze, hogy van.


az exem kb 2 év alatt 20 kilót hízott, és nem zavart.

2016. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Ha visszaforgathatnám az idő kerekét én sem feszengenék egy kapcsolatom miatt sem, egyszerűen nem éri meg.


Mondjuk nekem olyan is volt huszonéves koromban, aki pihés lábbal, melltartó nélkül, eléggé puritánul öltözködve, 0 sminkkel szeretett belém, a felesége meg egy modellszerű, puccos nő lett.

2016. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#3, ez még nem jutott eszembe. Lehet hogy így van, de nem biztos. ;-)

Csak azt nem értem, ha mégis zavarják a felesége plusz kilói, 1. miért nem hagyja akkor ott egy fiatalabb, vékonyabb nőért? 2. Miért nem próbálja rávenni (finoman nem durván), hogy fogyjon le? Ne csak esztétikai hanem egészségügyi okokból is.

Hisz kő gazdagok, simán lenne pénzük legjobb személyi edzőre, ilyen-olyan speciális táplálkozásra és táplálékkiegészítőkre. Vagy akár olyan módszerre is amely mellett nem kell mozogni és amellett hogy méreg drága nekünk átlagembereknek tudomásunk sincs róla (és ezért is elérthetetlen nekünk). (Nem beszélve a zsírleszívásról és a lógó bőr plasztikázásáról).

De lehet Keely így érzi jól magát, a férje elfogadja.

Én a felesége helyében nem hagynék ennyi plusz kilót magamon, nem csakis kizárólag a férje vagy a nyilvánosság miatt, magam miatt sem. Nem érezném így jól magam (csodálom ha valaki igen).

2016. febr. 20. 14:27
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Én arra gondolok, hogy ez a pasi már 62 éves. Amellett, hogy biztosan szereti a feleségét szerintem lehet ez is segít neki elnézni/elfogadni a túlsúlyt, hogy már egyre kevésbé érdekli úgy a szex. Idősebb férfiak semmiképp se értsenek félre, egy 60-70 éves férfinak is szüksége van a szexre, de kétlem, hogy ugyanolyan intenzitással, mint mondjuk a 30-40-es éveikben, mivel a tesztoszteron(az a hormon, ami a nemi vágyért felelős) szint a kor előrehaladtával folyamatosan csökken. Szóval arra tippelek, hogy amellett, hogy biztosan stabil kapcsolatuk van alapjárat még esetleg ez is segíthet neki abban, hogy ne más csodatestű cicababák után vágyakozzon.
2016. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

170 cm vagyok és 90 kg. Szeret a férjem, ezért van velem. Kaphatna mást, jól néz ki, okos, jól keres.

Egyébként én ha végiggondolom hogy az ismerőseim körében kik azok, akiket elhagytak más nő miatt, azok valahogy épp nem az elhízott, "asszonyos" kinézetű nők, hanem inkább a kifejezetten csinos, magukra nagyon sokat adók. Nyilván ez nem azért van, mert a férfiaknak jobban tetszenek a kövér nők, hanem azért mert a jó kinézetért sokat kell tenni, főleg az idő múlásával és a családot jobban összetartja a közös időtöltés, legyen az akár egy családi ebéd, mintha az anyuka konditeremben, meg szépségszalonban tölti az idejét.

2016. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó voltam. A másik, hogy a nő sem olyan fiatal már, 51 éves, ennyi idősen, aki hízékonyabb, olyan az alkata az nem tud tökéletes testű maradni. Vagy lehet, hogy esetleg valamilyen betegség van a háttérben,amiről nem tudunk, ezer oka lehet. Vagy szimplán már ennyi idősen nem akar koplalni,hanem élvezni szeretné az életet. :D
2016. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#7, gondolod hogy Pierce Brosnan-nél így van, a kora miatt kevésbé aktív a szexualitás terén? :-) (És ezért könnyebb elfogadnia a felesége teltebb idomait?)

Nem tudom, lehet igaz az ilyen korú férfiakra, kivételek akadnak.

Pl. Silvio Berlusconi volt olasz miniszterelnök, az említett színésznél is idősebb (olyan hetven év körüli), úgy hírlik a mai napig elég intenzív szexuális életet él, falja a fiatal nőket, megannyi unokája korú volt szeretőről tudni. Egy prostituált akinek a vendége volt (nem olyan régen történt) azt nyilatkozta róla, hogy 4-5 (!) menetet le tudott vele zavarni és nem tűnt fáradtnak! (Hacsak nem nyalizni akart a vén kéjencnek....)

2016. febr. 20. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!