Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az ember próbáljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ember próbáljon megfelelni a párja elvárásainak vagy pedig keressen olyat aki elfogadja ahogy van? Utóbbiból létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Én mindig azt hittem hogy az izmos, kigyúrt pasik a vékony vagy fitnesszes nőkre buknak, ráadásul a modell alkat az ideál és eleve sok pasinak bejöhet.

Én átlagos magasságú és alkat vagyok, van combom és csípőm arányosan nagy mellekkel (mellette mozgok rendszeresen) de mindig vékonyabb szerettem volna lenni. Talán azért mert sok nő azt szeretné ami a másé, az ideálhoz képest mindig ducibbnak is gondoltam magam és mert voltak akik leszólták az alakomat. Sok mindentől függően hol kicsit több voltam, hol kevesebb. Mostanában munkahelyi stressz miatt le voltam fogyva, de a pasim igaz nem nekem hanem másnak mondta hogy neki így nem tetszem (azt hiszi szándékosan adtam le ennyit), szerinte jobb voltam mikor több volt rajtam és hogy nem szereti a vékony nőket (ő elég izmos most is kissé nagyobb darab). Utóbbit mondta régebben is, de akkor azt hittem csak úgy mondja mint egyes pasik a nőjüknek hogy ne legyenek komplexusaik, de nagyon is bejönnének nekik a modellek. Szóval kiderült, kérdőre vontam és elismerte hogy így van, zavarja hogy lefogytam és vissza kéne szednem. Egyesek azt gondolhatják örüljek mert nem nekem mondta meg talán nem akart megbántani, de komolyan mondom így rosszabb, inkább nekem mondta volna el. Nem vagyok sértődős ha nem bunkó módon mondja meg, én is megmondanám ha zavarna valami.

Szerintetek ez tiszteletlen volt tőle? Feleljek meg az elvárásainak vagy hagyjam a fenébe és keressek olyat akinek úgy vagyok jó ahogy vagyok? (Már ha van ilyen). Én azt is hittem örülni is fog neki hogy karcsúbb lettem, más pasinak az a baja hogy a barátnője vagy feelsége elhagyja magát a kapcsolatuk vagy házasságuk alatt és majdnem bálnára hízik, mert azt hiszi révbe ért és nem kell oda figyelnie magára.

Az egyik előző pasimnak pont az volt a baja hogy szerinte nem vagyok elég sportos és többet kéne edzenem. A mostani azt se akarja hogy túl izmos legyek, hanem hogy legyen rajtam mit fogni de mellette mozogjak valamit.

26/L



2013. máj. 29. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolat a kompromisszumokról szól. az, hogy néhány dolgot másképp akar,nem azt jelenti,hogy nem fogad el úgy,ahogy vagy. nem fekete-fehérek a dolgok.
2013. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsosorban magadnak akarj megfelelni, ne masnak. A sajat testedben fogod leelni az eletedet, olyan legyen amilyennek te szeretned. Masreszrol az, hogy elmondja neked, hogy jobban tetszettel mikor tobb volt a sulyod, abban nincs semmi. Elmondta a velemenyet, bar jobb lett volna, ha nem mastol tudod meg, de valoszinuleg tenyleg csak felt, hogy megbant vele, es talan nem is annyira fontos neki, mint hiszed, kulonben finoman szolt volna rola. Egy kapcsolatban pedig elengedhetetnel, hogy megfeleljetek egymasnak, hiszen azert vagytok egyutt. Ez nem jelenti, hogy mindent a masik kenye-kedve szerint kell csinalni, vagy aszerint valtozni, de megbeszelhetitek, hogy ki-mit szeretne vagy szeret. Nem bonyolultabb, mint ha megkerdezed tole, hogy mit szeretne reggelizni vagy o megkerdezi toled, hogy melyik filmet szeretned megnezni. Valoszinuleg o nem tartja akkora problemanak, hogy lefogytal, ugyanugy szeret, csak kifejezte az izleset. Mond meg neki, hogy nem fogyozol, csak feszulte tesz a munka es azert fogytal le, azt pedig te dontsd el, hogy hogy erzed jol magad a borodben, akar husosan, akar sovanyabban. Ha jol erzed magad ugy, amilyen most vagy, latni fogja rajtad es el fog fogadni.
2013. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Bizonyos fokig el lehet menni alkalmazkodás terén a másik igényeihez közelebb de pl az elveimet már nem fogom feladni senki kedvéért akkor inkább keresek mást. De aki igazán szeret az nem fog arra kérni, hogy mondj le valamiről ami fontos neked.
2013. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!