Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha azért menne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha azért menne tönkre a házasságom, mert nem vonzódok a férjemhez szexuálisan?

Figyelt kérdés

Ő férjem nagyon elengedte magát, 125kg. Nem vonzódok hozzá egyáltalán, ezért szex sincsen közöttünk.

Nem haboznék, ha nem lenne 3 közös gyermekünk, de így nem tudom mi tévő legyek. Még fiatal is, 31 éves.

Anyám szerint nem vagyok komplett, hogy ott akarom hagyni, de ez így nem mehet tovább, hogy csak én nyelek.

Én 65 kg vagyok és 3 gyereket szültem, az nem megoldás, hogy én is elengedem magamat. Ja és avval érvel, hogy nekem van időm foglalkozni a testemmel, mert otthon vagyok a 3 gyerekkel. Ez igaz, hogy csak ő dolgozik, de, ha akarna ő is tehetne ez ellen. Kinek van igaza?



2016. márc. 1. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
84%

Igen, szerintem előfordulhat.

Ha 80 kg-os, átlagos testalkatról indult, akkor nyilván nem lesz később vonzó egy majdnem dupla akkora bálna az ágyban melletted.

Viszont ha 110 kilósan ismerted meg, akkor a 125 már nem olyan irtózatos differencia.

2016. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeríteni valamit valakire sosem lehet, de azt megteheted, hogy nem vagy vele együtt és ezt el is mondhatod neki,miért nem kívánod őt.
2016. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

85 kg körül volt és jó teste volt, izmos és férfias.

Az a szerelem meg már rég elmúlt. Lelki problémái is vannak, nem tudom, hogy ez mennyire játszik be, de kiveri nálam a biztosítékot, hogy nem is akar változtatni.

2016. márc. 1. 09:41
 4/63 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy tudja miért. Rengeteget veszekedtem is vele e-miatt. Anyámhoz tudnék költözni, de nagyon necces lenne a megélhetés 3 gyerekkel. A legkisebbel vagyok most Gyes-en.
2016. márc. 1. 09:42
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Ha nem változtat x idő után(1 év?),akkor 3 gyermek ide vagy oda,lépni fogsz.Szedje össze magát,és amennyiben szeret,megteszi.
2016. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
91%

Van időd foglalkozni magaddal 3 gyerek mellett otthon?! Jó ég.. Egyszer hagyd már rájuk a gyerekeket 1 napra.. Aztán majd meglátja mennyi időd van otthon magadra.

Nekem nincs még gyerekem, de szoktam vigyázni az unokahúgomra itthon is, illetve nővéreméknél is. Mikor összepakolunk a tesómmal, akkor 5 perc után már megint szalad a lakás, mert a kisasszony fél pillanat alatt szétpakol mindent, és gyakorlatilag egész nap lehet utána menni és szedegetni az itt ott elhagyott dolgait. Lehetne mondani, hogy ne hagyjuk neki.. na de amikor itthon vigyáztam rá és mellette főzni kellett, akkor egyedül alig bírtam megoldani, szerencsére csak egy fél órát voltam egyedül a főzéssel, aztán jött a párom besegíteni. És persze azalatt a fél óra alatt, amíg próbáltam bármit csinálni, addig az unokahúgom a lakásban szétpakolt mindent, én meg kb 10 percet tudtam haladni, mert folyton mászott volna hozzám.


Jó lenne ha megtapasztalná a drága urad, hogy neked mennyi időd van..


Egyébként neked van igazad, fogyjon le. Te sem hagytad el magad 3 terhesség alatt és az azt követő időszakok alatt, tiszteljen meg ő is ezzel. Mondd meg neki őszintén, hogy már nem vonzódsz hozzá úgy, mert ennyire beletojik az egészbe és szeretnéd visszakapni az életerős, magával és veled törődő férfit.

2016. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad.


Mindenképp ülj le vele komolyan, kertelés nélkül mondd meg, hogy ez a helyzet.

De abban segíthetsz neki hogy mondjuk együtt este csináltok neki másnapra diétás kaját (vagy több napra előre, nem tudom mennyi időtök van így) és mondjuk hétvégente ha a gyereket másra tudjátok bízni akkor együtt is sportoltok valamit.


De persze a nagy része rajta múlik...

2016. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egy kicsit szomorú, hogy egy életre köttetett kapcsolatok, három gyerek családja múlik kilókon, kinézeten, akár oda, akár vissza.
2016. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk hasonlo a helyzet csak nincs gyerek:-)En 55 kilo vagyok, mindennap edzek, ot megismertem 83 kilosan most 107 es nincs kedvem vele lefekudni, abszolut nem kivanom szexualisan.


Mindig nyaggatom h fusson, van itthin futogep, probalok egeszseges kajakat vsinalni de mindig talal valahol egy csokit es mindig van valami kifogasa arra, h miert lusta. Mondjuk en ezert nem hagynam el mert ahhoz tulsagosan szeretem, csak zavar h gomboccal kell egyutt elnem:-))


Megfordul az agyban es felebredek, mindemozben roppantul utalja magat megsem tesz a fogyasert semmit, en viszont igy nem fekszem le vele.

2016. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
41%

Bocsánat, de egy ember maga többet ér, mintsem megítéljék a kilói alapján. Ha ez már így tevődik fel egy nő, feleség részéről, akkor tragikus két szempontból is.

Én a helyedben megkérdezném tőle azt, hogy jól érzi-e magát a bőrében, hogy van egészségileg (ez is egy feleség feladata), közben figyelném nála a mellékhatásokat: horkolás, izületek fájdalma stb. Feleségként valahogy próbálnék úgy főzni is, hogy az könnyű és tartalmas legyen, de nem vegyszeres, mert a vegyszerek is hízlalnak, puffasztanak. Ugyanakkor szabadnapokon a gyerekeket leadnák a nagyszülőknek vagy barátoknak és férjemmel elmennénk sétálni, akár kicsit mozogni, még városban, parkban is.

2016. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!