Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas vagyok, de szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, de szerintem beleszerettem valakibe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt a feleségemmel,szeretem őt,de néhány éve találkoztam egy lánnyal,aki azóta sem közömbös. Legalább 20 évvel fiatalabb nálam,mégis úgy tűnik mintha tetszenék neki,zavarban van velem,elpirul. Kedvelem őt,tetszik,vonz,nem akarom megbántani,a feleségemet sem akarom megcsalni,de egyfolytában erre a lanyra gondolok,pedig elég ritkán látom. Igazából nagyon erős a kísértés,mikor találkozunk,de nem akarom őt kihasználni,meg nem is olyan lány. Mit tegyek szerintetek? Van valami megoldás?

2016. márc. 3. 18:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szerelem, csak tetszik/fiatal/unod a házasságot/friss husi kell/mocorog a kukid.
2016. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Valami gond lehet a házasságoddal,keresetek megoldást. De semmiképpen ne csald meg a feleséged!
2016. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
43 vagyok. Nem csak testileg vonz. Érdekel úgy ahogy van,amit látok belőle,amit tudok róla,mindene tetszik. Próbáltam kerülni,egyszer úgy volt,hogy kettesben kell lennünk egy lakásban,de direkt később mentem,hogy addigra mások is ott legyenek.
2016. márc. 3. 20:06
 4/39 anonim ***** válasza:
76%

Először is jó lenne reálisan látnod a dolgokat. Ehhez javaslom, hogy legyen egy tükör a zsebedben, és legközelebb, ha találkozol a lánnyal, aki ugye hozzád képest szinte gyerek, mivel bőven a lányod lehetne, tedd közel hozzá az arcod és így együtt nézd meg magatokat a tükörben. Rájössz remélhetőleg, hogy majdnem pedofil indíttatásaid vannak.

Második körben döntsd el, mit akarsz kezdeni az életeddel. Ezután tudni fogod, hogy igyekezz -e rendbe tenni a házasságod, vagy őszintén elmondod az asszonynak, hogy más életet akarsz és szépen elváltok.

2016. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
45%

egy 20-23 éves kislánynak valszeg imponál, ha ehy 43éves ffi megnézi. ennyi. neked imponál, hogy esteleg tetszel neki.


nekem az jön le, hogy nem is ismered nagyon.

tipikus kapuzárási pánik:

* vagy lenyugszol

* vagy megdugod

2016. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem pedig nem szerettél te bele!

Ha nem akarod megbántani a feleséged akkor ne is tedd, az ilyen gondolatokat pedig gyorsan töröld a gondolataidból, nem csak azért mert megbántod őt, hanem azért is mert a lányt nem ismered...egy kósza dug á sért pedig nem kellene feladnod a gyönyörű 13 éve tartó házasságod, megcsalni pedig végképp. Gondolkodj józan paraszti ésszel, és meglátod hogy megtalálod a jó megoldást!

2016. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
74%

Ha már ilyen megtörténik, akkor nem szereted a feleségedet. Ha szeretnéd, nem tudnál máshogy nézni erre a nőre, meg másokra sem, max barátként.

Döntsd el, hogy megéri e neked kidobni a kukába egy 13 + éves kapcsolatot 1 numeráért, vagy sem. De ha van benned gerinc, nem csalod meg a feleségedet, hanem elmondod neki, hogy már nem szereted őt, más érdekel és szépen elváltok. Nem várod meg a szakítással azt, hogy legyen egy biztos másik nő akihez mehetsz. Aztán később ne könyörögd vissza magad az asszonyhoz, ha a kislány megun és lecserél téged egy 25 éves csődörre.

2016. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalt képviselem.

30as éveim eleján járok, párkapcsolatban, családdal élek, és találkoztam egy apám-korú (szintén családos) férfivel, akinek ha csak a közelébe kerülök, remeg a belsőm, mindenem, pillangók repkednek a gyomromba, zavarba vagyok... Nem hiszem, hogy tudja, nem hiszem, hogy észre vette. Jó ideje inkább próbálom elkerülni a találkozást vele, hónapok óta nem beszéltünk már. De mégis minden egyes nap gondolok rá.


És nincs megoldás, nem tudom, mit tegyek.

Felemészt ez a dolog. De tudom, hogy nem tehetek tönkre két családot.

2016. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Pontosan, nem lehet tönkretenni két családot...

és ha ugyan annak a fiatal lánynak még nincs családja, nem valószínű, hogy ő is ugyanúgy gondolna rád, esetleg csak egy kis ideig, netán néhány évig lennétek együtt, de később őt környékezné meg egy korban hozzá illő, és akkor meg ő dobna...

15-20 év múlva ő még mindig nagyon fiatal és csinos lesz, és te? érdemes egy ilyen érzés miatt eldobni az a 13 évet?

A párod valamiért a feleséged lett. Keresd meg újra ezt az okot/okokat, nyiss felé újból úgy mint nő felé, lepd meg őt, érezze, hogy szereted (mert azt írtad, hogy még igen), próbáld megtalálni benne azt, ami hiányzik.

A jót egy bizonytalanért - ennyi kérdéssel - nem szabad lecserélni szerintem...

2016. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
58%

hú, mennyi szép, bölcs tanács. De a farkad nagyon kikívánkozik ám. Úgy van, ahogy előttem írták: új husira vágysz. Lehet, hogy klassz kis nő ez az 20 évvel fiatalabb. De! Te vajon a farkadon kívül elég érdekesnek számítasz-e nála? Mert ha ez a leányka olyan kiváló, érdekes, vajon te elég leszel-e neki. Aki már a 13 éves kapcsolatában is felsülni látszik.

Egyébként meg, tele van a világ elváltan otthagyott vagy a megcsalt feleség szerepét elvállalni nem tudó asszonyokkal - akik rendre kidobják egy ilyen (vagy több ilyen) kapcsolat után a férjüket.

Vagy épp most ő is egy másik pasi után vágyakozik.Na? Ahhoz mit szólnál? Mert ugye, nem csak a pasik epekednek ám! Az elnagyoltan kielégített asszonyoknak is van másik lehetőségük.

Akárki is ír neked erre választ.

A döntést mindenki maga hozza!

2016. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!