Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy trehány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy trehány, igénytelen férjjel?

Figyelt kérdés

Szeretném,ha az otthonunk szép lenne. A férjemnek minden jó,ahogy van.A lakást törött előszobai járólappal vettük, 3 év volt,mire rávettem,hogy csináltassuk meg.Egy fiók leszakadt, már egy éve nem képes megcsinálni,nem ér rá.A lambéria leszakadva, azt sincs ideje visszatenni.Szeretnék festetni, nem akarja,azzal csak rumli van.Sőt,ha segítene ketten megcsinálnánk,nem hajlandó.A gyerek előtt rendszeresen elöl hagyja a kést.Sáros cipővel végigmegy a szőnyegen. Sorohatnám még.

Nem tudok mindent én megoldani.De egyre feszültebb vagyok,egyre többet veszekszünk.


2016. márc. 26. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kidobniiiii
2016. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Megváltozni nem fog, ha nem beszélitek meg ezt a dolgot könnyen a kapcsolat végét eredményezheti.
2016. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni.Ígérget, aztán semmi.
2016. márc. 26. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más megoldás, add ki az útját.

Hidd el, senki sem tudja az ilyen embert megváltoztatni, csak saját maga, de ő meg elvan így.

2016. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

együttéléskor is ilyen volt?

vagy együtt se éltetek? mert akkor ciki

2016. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

semmit nem tudsz elérni. Tapasztalat. más megoldűs nincs avgy eltüröd vgay magad megcsinálod. Én ilyen avgyok könyörgök könyörgök könyörgök majd hagyom a franca megcsinálom én.(ilyen minden olyan munka ami a férfinak kellene megcsinálnia(füvágás, szobafestés ajtok lecsizsolása, szoba átrendezés , kert felásás.

én szeretem csinalni azért mert tudom hogy amennyi eröt abba belefektetek csinálja meg már rég készen vagyok. vagy segitséget hivok és közösen megcsinaljuk. vannak iylen tipusu férfiak sajnos akik ilyenek.

2016. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös együttéléskor is szanaszét hagyta a ruháit, de más dolgokat megcsinált.

6-os: Sajnos jól látod.Volt már egyszer nős, az első felesége is maga csináltatott meg dolgokat, aztán elege lett,és lelépett.Én is csináltam meg, illetve csináltattam is meg dolgokat,mikor már nem bírtam várni.

De egyre inkább elegem van.Se házimunkában,sem az említett férfi munkákban nem segít.Akkor minek?! :(

2016. márc. 31. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:

na bumm. eddig is ilyen volt, akkor mit vártál?

bírom ezt; ilyen volt, csináltad helyette, aztán most hirtelen zavar. miért is?

2016. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk,ha csöpögött a csap megcsinálta.Ma már nem.

Ha tudta sokáig dolgozom,bevásárolt.Már ezt sem. Sorolhatnám.

Az,hogy szanaszét a ruhája,ma is elviselem.

Sajnálom,hogy félreértetted.

2016. ápr. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!