Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelen férfi és igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen férfi és igényes nő közötti kapcsolat tarthat sokáig vagy ez olyan ellentét ami miatt nem fog sokáig tartani?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy igényes nővel mivel megszeretett ezért összejött velem. Mivel nekem nincs igényem jó tiszta ruhára, tisztálkodásra stb. Ezért ez zavarja őt így nem tudom ilyen ellentét meddig tarthat össze egy kapcsolatot
2016. márc. 12. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
szerető/tenyészkan még lehetsz mellette.
2016. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé összeférhetetlen. Ha te ilyen maradsz, készülj a szakításra hamarosan. Szerintem ő most abban reménykedik, hogy meg tud változtatni.
2016. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első gombás fertőzésig, amikor a nőgyógyászhoz kell rohannia. Más ha valaki mondjuk nem fésülködik rendesen vagy vágja a körmeit rendesen, ez még az elviselhető igénytelenség. De ha valaki büdös, koszos és ez még csak nem is zavarja, az már undorító.


Nekem is van egy munkatársam, aki már reggel annyira büdös mintha maratont futott volna le és hiába mondjuk, hogy a szappan nem luxuscikk és a víz csodákra képes nem érti. Ráadásul melóhelyen tudna fürödni, mert a cég biztosított az öltözőkhöz zuhanyzót, de nem érdekli. Mi meg szagoljuk, forog a gyomrunk, fáj a fejünk nap végére és nem lehet vele mit kezdeni, mert több, mint 10 éve van a cégnél így a főnökség nem rúgja ki hiába panaszkodunk rá. A főnökség meg ugye nem szagolja, így őket nem zavarja...

2016. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VirágésBence ***** válasza:
Ez kb addig fog tartani, amíg be nem mutat egy ismerősének vagy meg nem látnak titeket együtt, mert ha nincs igényed tiszta ruhákra az gáz, mivel igényes így szinte is és oké, hogy nem számít mások véleménye, de ez szerintem előbb-utóbb úgyis vitákhoz vezetne, nem egy korkülönbség ahol a felek ugyan azt gondolják és összetartanak.
2016. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem sokáig.
2016. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt igénytelen pasim, nem sokáig tartott. Mikor hazaértünk nem mosott kezet, úgy akart a bugyimba nyúlni. Fogai rohadtak, nem csókolóztam vele csak ha lenyomott az ágyra. Hisztizett és a földre ledobta a tiszta ágyneműt, hogy ott alszik és lefeküdt. Mázli,hogy tiszta a föld nálam...

Ja, meg pólót több napig hordta nyáron, nadrágot is.

2016. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os!

Ezen hangosan felnevettem. :D


Kérdező!

Miért nincs igényed az alapvető higiéniára? Ez nekem nagyon fura.

2016. márc. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy ez egy szigorúan házon belüli kapcsolat, gondolom a boltba se megy le veled együtt.

nagy lehetett a hiánya, de ez ne lesz sohasem kapcsolat.

2016. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Az attól függ, mennyire alkalmazkodnak egymáshoz.

Illetve hogy melyik fél mennyire hajtotta túl - mármint a saját mércéjéhez képest - az ő kis "szokását". Azaz mennyire van nála "túl sok a jóból".


Mert hát aki übermocskos, arra ugyanúgy RÁFÉR a szappan, mint az ultratisztára a kosz.

2016. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokáig. :D


Én összejöttem exemmel, kb fél évig igényes volt, kedves, aranyos, aztán szép lassan megváltozott.


Egyre igénytelenebb lett, szégyelltem vele utcára menni, rosszul éreztem magam, hogy VELE mutatkozok.

Kértem, hogy szedje össze magát, mindig csak kifogásokat mondott, meg megsértődött, amikor azt mondtam, hogy igénytelen.


Nem is tartott sokáig, miután előjött az igazi énje. :)

2016. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!