Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy vita volt köztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy vita volt köztünk a férjemmel este, ráadásul a gyerekek előtt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom nem szokás nálunk a veszekedés, ellenben a gondok szőnyeg alá seprése régóta jellemző.

Felmerült az is a mai veszekedéskor, hogy a férjem elköltözik, majd lezáratlanul ért véget a vita...

Rettenetesen érzem magam a gyerekek miatt is, meg is kérdezte a kislányom, hogy ez most mi volt az előbb, mert ő ilyent még felnőttek között nem látott.

Hajnalban kelnem kell, mert dolgozni megyek.


2016. ápr. 2. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Aludjatok rá egyet. Másnap gondoljátok át külön-külön, hogy mi történt és, hogy kinek mi lenne a legjobb, beleértve a gyerekeket is.
2016. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VirágésBence ***** válasza:
100%
Szerintem ez lehet a gond, hogy nem beszélitek meg higgadtan és őszintén a dolgaitokat és nem fogtok össze, hogy együtt javítsatok a házasságotokon, a gyereknek meg szerintem magyarázd el, hogy miért veszekedtetek és nyugtasd meg, hogy semmi gond nincsen, anyu és apu megoldja a problémáit.
2016. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" a gondok szőnyeg alá seprése régóta jellemző." - itt a baj; a gondok gyűltek, gyűltek és most óriási robajjal kipukkadt a dolog.


Mindketten nyugodjatok meg, gondoljátok át az egész ügyet az elejétől a végéig és higgadtan, felnőtt emberek módjára üljetek le és beszéljétek meg, találjatok egy olyan megoldást, ami mindkettőtöknek jó!

2016. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Most külön szobában feküdtünk le, fogalmam sincs mi lesz ezután.

2016. ápr. 2. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A ferfiak buszkek. Inditss te a bekulest... Nem lesz semmi baj!
2016. ápr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én közeledtem... telefonáltam a munkahelyről haza.

Mikor hazaértem a számítógép monitoron "a válás menete" volt megnyitva. :(

2016. ápr. 3. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Se a veszekedés, se a gondok eltemetése nem jelent megoldást. Az értelmes, felnőtt emberek között folytatott eszmecsere, ötletelés viszont igen. Mindenkinek vannak hibái, mert hibák nélkül ember sem lenne. Azonban mindenkinek kutya kötelessége dolgozni azon, hogy másképp legyen. Könnyen lehet, hogy ha ilyen gyorsan egy ilyen kis dolog miatt akarja felrúgni az egészet, akkor lehet, hogy egy nő van a háttérben.
2016. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ettől függetlenül amúgy működik a kapcsolatotok, nem hiszem, hogy komolyan kell vennetek a válás gondolatát.

Hirtelen felindulásból "bosszúból" az ember mond meggondolatlanul dolgokat...


Az viszont biztos, ha szeretnétek a későbbiekben együttélni szeretetben, megértésben, meg kell tanulnotok beszélni a problémáitokról.

Hiszen ha csak gyűlik a szőnyeg alatt, akkor bizonyos, hogy robbanásszerűen fog kitörni akkor, ha ott megtelt.

És akkor jönnek a rejtett vitapontok: "mert tavaly amikor itt volt az anyád..." ha azt annó megbeszélték volna, nem jönne elő újra és újra...

Fontos megbeszélni aktuálisan azokat a dolgokat amik bántanak benneteket, különben ilyen kitörésekben távoznak az indulatok.


Sok sikert, és még sok közös boldog évet kívánok!

Akármilyen mélyről vissza lehet mászni, de csak akkor ha azt mindketten akarjátok!

2016. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!