Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak a kb.17-19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a kb.17-19 éves lányok néhány (kb.4-5) évvel idősebb férfival járni? Nem arra gondolok amikor pénz van a háttérben. (LENT)

Figyelt kérdés

Nem dühítő, hogy a hasonló korú fiúk helyett a pár évvel idősebbeket preferálják?

Mert érettebbek, férfiasabbak. Sok esetben a testük is szebb (nyilván a plusz évek alatt több sport, kondi).


Aztán amikor meg a 30 vagy afölötti férfiak huszonpár éves lányokat keresnek, akkor meg fel vannak háborodva!

Min?

Persze, hogy egy húsz év körüli, huszonegy-két éves lány sokkal izgatóbb tud lenni, sokszor csinosabbak, szebbek.


Olyankor bezzeg már nincs rendben, hogy a korosztályok nincsenek párhuzamban.



2013. okt. 27. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

pénz, pénz pénz.....pina.....


van pénzed lesz jó pinád...


nincs pénzed, te vagy a világ csövese!

2013. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen én is 20 évtől keresek magamnak lányokat. Mi ezzel a probléma?
2013. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatoknál 4-5 év az ideális korkülönbség. Mi ezzel a probléma? Nem hagynak neked nőt és irigy vagy?
2013. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A lányok tizenévesen a huszonéves srácokat akarják,huszonévesen a harmincasokat,így tehát teljesen mindegy az ember fia mit csinál,semmiképpen nem ő kell nekik.Nem véletlenül van annyi egyedülálló,és rossz kapcsolatban élő ember,mert csak a kinézetre mennek rá meg a pénzre.
2013. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a 17-18 éves fiúk (nagyon sokat ismerek) számomra túl komolytalanok.. 14 évesen 4 évvel idősebb barátom volt, 15,5 évesen 5,5 évvel idősebb. valahogy mindig velük találok csak közös témát. Utóbbival még mindig együtt vagyok.

17L

2013. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindekinek mas tetszik, ahogy az idosebb ferfiaknak a fiatalabb lanyok, ugy a lanyoknak a kicsit idosebbek. 5 ev az semmi, pont arra eleg, hogy agyilag, gondolkodasilag egy szinten mozogjanak.


En is probalkoztam velem egykoru, sott fiatalabb fiukkal is anno, de szexnel tobbre nem volt egyik sem erett. Most 5 evvel idosebbel vagyok mar evek ota, es ez pont jo, mert igy megert, es nem menekul egy komoly kapcsolattol. Komolyan lehet vele tervezni, mert akar engem. Egy fiatalnal meg az a gond, hogyan cserkessze be az ember, mert meg elni akar.


Anyagilag meg esetemben annyi kell, hogy ne en tartsam el a fiut, de ha egy szinten vagyunk csak anyagilag, az engem nem erdekel Meg az sem, ha kevesebbet keres, csak ne legyen lehuto.


Viszont megnyugtatlak kerdezo, mindig akadnak kivetelek, es forsitott esetek. Minden lehetseges.


28/L

2013. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
egy kis idővel ez előtt én is ugy voltam hogy mindenképpen legyen nagyobb a fiu nálam,mert ha elért egy bizonyos kort,akkor ugy gondoltam hogy éretebben gondolkodik,és maga ő is éretebb.. mert az én korosztályomban(18 vagyok) annyi az olyan fiu aki ugy viselkedik mint egy 14 éves hogy uramisten....és ebből indultam ki.de rá jöttem hogy az hogy egy ember mennyire érett agyilag nem kor,hanem személy függő..
2013. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel te is fiatalabb lányt? A lányok 90%-a az idősebb férfiakat kedveli, mindig 2-3 év minimum van köztük. 23 vagyok és kifejezetten szeretnek a 30-as, 40-es pasik. A párom pedig 9 évvel idősebb tőlem. Próbálkoztam két egykorú fiúval is, éretlenek voltak nekem.
2013. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak tisztességes emberi kommunikációra lenne szükségem: észérvekkel alátámasztott véleményekre, a nézeteim megértésére, tolerálására. De egy 17-19 éves fiú vagy nem alakított még ki magában véleményt az élet nagy dolgairól, vagy fél, hogy megingatják őt a hitében, és ezért gondolkodás nélkül szajkózza a butaságait. Nincsen elegendő élettapasztalata, nem látott még ahhoz eleget, hogy az addig megszerzett információi alapján reális dolgokat állítson. Persze ki akar állni a véleménye mellett, de a rámenőssége és csökönyössége általában tűrhetetlen.


A kedvencem az a kijelentés volt a kapcsolatokról úgy általában egy ilyen sráctól, hogy "a férfi megkeresi a pénzt, a nő meg elkölti".


Harminc felé közeledvén néhányuk beletörődik a sorsukba, és inkább hajlanak a kompromisszumokra, de azért van néhány olyan ember is, aki valóban komolyan gondolja, hogy bizony van abban igazság, amit a másik mond.


Így vagy úgy, de mindenki megtalálja a neki valót. A lányoknál meg ne azt tessék nézni állandóan, hogy ki izgató meg ki nem, hanem azt, hogy értelmes-e, mivelhogy komoly kapcsolat kialakítása szempontjából az ész többet számít, mint a külső...


...de persze a 17-19 éves fiúk többsége még jó ideig nem akar megházasodni, így jobb lenne, ha beérnék a 15-16 éves naiv, csini lánykák szédítésével, és nem itt panaszkodnának amiatt, hogy nem találnak korukbeli lányt :D


Ja, és nem minden férfi kondizik, de az igazán jó pasik nem is a kockáikkal hódítanak. (Meg nem is a golyóikkal! :P)

2013. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

ez csak téged dühít, kedves kérdező:) attól még, hogy te összeakadtál egy pénzéhes ribivel, még nem mindegyik az.

Azért szeretjük az idősebb férfiakat, mert megértőek, tapasztaltak minden téren és nem csak a szex kell nekik és mellesleg nem hagynak ott 1hónap után mint a többi kisfiú

engem az anyagi helyzete egyáltalán nem érdekel.

2013. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!