Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom vmiért nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom vmiért nagyon tetszik az idősebb nőknek, volt is már kapcsolata idősebbel,24 éves. én még fiatalabb vagyok, félek, h nehogy megcsaljon egy idősebbel. észrevettem, h nagyon kedves néhány nővel, még a hangját is kedvesebbre veszi. H bízzak?

Figyelt kérdés
azt mondja szeret, akkor még érdekelték,de már nem. mégse tudok bízni benne. mi legyen?
2014. ápr. 2. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ha te nem bízol benne akkor sehogy
2014. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert kedves másokkal, még szerethet csak téged. Vagy megbízol benne, vagy nem. Ez rajtad is áll.
2014. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megsúgom neked hogy egy kapcsolat bizalom nélkül halálra van itélve, semmit nem ér.....tapasztalat :)
2014. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esélyt adsz neki, ennyi. Jobb okosság az ilyen kérdésekre szerintem nincsen. Ha belegondolsz logikusan, ha olyan dologért szakítasz, amit el sem követet, hogyan várhatná el bárki is, hogy megváltozzon? Tehát az idő majd mindent megold. 36/F
2014. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más párja meg a fiatalabb nőket szereti, ne gondold, hogy olyan hűde különleges helyzetben vagy. Ha olyan a srác, akkor meg fog csalni, ha idősebb, ha fiatalabb nővel, tökmindegy.
2014. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wind Of Change válasza:
Őszintén írom neked,hogy sehogy.
2014. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy szinte biztosan azért szereti az idősebb nőket, mert azok nem olyan problémásak mint te. Nem nyafiznak, meg kombinálnak annyit és jók szexben általában.
2014. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!