Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan közületetek aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan közületetek aki nem él jó házasságban és úgy érzi hogy válni akar csak fél tőle?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az oka és miért. Mi 3 éve vagyunk hazások a férjemmel és totál eltávolodtunk egymástól. A intim dolgok szinte majdnem megszűntek, jó ha havonta egy van köztünk, de az is nekem nem valami jó. Nincs egy csók se köztünk, de ő nem is igényli egyáltalán. Gyereket nem akar, illetve nagyon zárkózik előle. Mindig csak a munkájával van elfoglalva, velem nem foglalkozik. Nincsenek közös élményeink, nem szervez programokat. Lassan már nem is kommunikálunk egymással. Ez egyre rosszabb. Viszont azt tutira tudom, h válni ő nem akar, mert neki ez így kényelmes, csak hát velem így mi lesz? Az anyagiak miatt nincs gond. Én 27 vagyok, ő pedig 36.

2016. ápr. 16. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Itt nem azzal van a gond, h házasok vagytok, hanem a nagy korkülönbséggel. Nekem is volt 10 évvel idősebb barátom, de hiába, h idős és érett, ők egészen egy más világ. Nagyon mások nekik a priotitásuk. Neked fiatalabb a gondolkodásod, 27 évesen jönni-menni fiatalosan élni szeretnél, de egy 36 éves már azért túlzottan nyugodt ...
2016. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a korkülönbség a baj, egyszerűen ilyen típusú a férjed. A pasik sem egyformák, eltérőek a különböző igényeik.

Huszonévesen nekem is idősebb párom volt nyolc éven át, de még az utolsó időszakban is legalább heti 4-5-ször voltunk együtt, pedig ő akkor már közelebb járt a 40-hez. Ő is munkamániás volt egyébként, de ettől még eljárogattunk időnként ide-oda.

A jelenlegi párommal másfél éve vagyunk együtt, 39 éves, nem a szándékon múlik, hogy kevés közös programunk van, hanem más körülményeken. Az intim együttlétek száma jócskán lecsökkent a kezdetihez képest, de azért heti kétszer-háromszor együtt vagyunk.


Szóval amit tehetsz: beszéljétek meg. Ha meg tudtok egyezni az igényeket illetően, akkor jó. Ha nem, akkor sajnos válás. :(

2016. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Megbeszéléssel, vagy párkapcsolati tanácsadással legfeljebb húzni tudjátok az időt, de szerintem fölösleges, ennek a kapcsolatnak a leírtak alapján már annyi sajnos. (és nem a korkülönbség miatt) Neked is csak ez az egy életed van, ne vesztegess el újabb éveket. A Te döntésed, mikor lépsz.
2016. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1es, azért még 36 évesen egy friss házasságban az intimitás hiánya, eltávolodás, bepunnyadás, nem törődés nem normális...


akárhány évesen sem kellene annak lennie.


Kérdező, érdemes lenne leülni őszintén beszélni a férjeddel, és elmondani neki, mit fontolgatsz. ha ő is akarja a változást, sikerülhet.. de ha nem, akkor én nem pazarolnék több időt fiatalon egy halódó házasságra.


a gyerektéma meg elég kényes dolog... ha ő akar, te meg nem, akkor nincs helyetek egymás mellett. de erről korábban kellett volna beszélni.

2016. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már hányszor akartam... valahogy mindig elmaradt. Már lemondtam róla, hogy olyan igazán boldogan éljek, mint ahogy 20 -as éveimben gondoltam. Gyakorlatilag semminek nincs értelme, nincs miért dolgoznom, nincs miért bármibe belekezdenem itthon. Nálunk sajnos a gyerekkel van sok gond, egymással is emiatt veszekszünk, mert kikészültünk. Ez van. Ma háromkor felébredtem, elmentem itthonról csak reggelre jöttem haza, nem bírtam ebben a házban lenni.
2016. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!