Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak olyan nők, akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akiknek nem feltétlenül fontos a házasság?

Figyelt kérdés

Manapság egyre többen válnak el, mint házasodnak, valamiért a házasság elkezd idővel megromlani és válás a vége.

Szerintem a házassági papír nélkül is lehet boldogan élni.

Nem, nem vagyok szabad szellemű, aki ha úgy tartja kedve gyorsan megszabadul a másiktól, mert nincs hozzákötve formálisan, csak sokkal fiatalosabb, tartósabb egy kötetlen párkapcsolat többnyire, mint egy házasság.

Nem tartom kizártnak, hogy valaha férjhez menjek, de inkább leszek egy papírok nélküli kapcsolatban boldogan, mint X év múlva egy megsavanyodott házasságban...

Kinek mi a véleménye a házasságról?


2016. ápr. 25. 18:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 6 éve vagyok férjnél és nekem így jó. Teszem hozzá, válóperekkel is foglalkozó jogász vagyok, de ez nem tántorított el.
2016. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

Én is csak egy papírnak tekintem, tisztelni és szeretni a másikat enélkül is lehet. Nagy felhajtás, pénzkidobás a semmiért, én így látom.

Persze megértem a romantikusabb személyiségeket is,akiknek ez fontos, semmi rossz nincs benne,de nekem nem az. :) és nem a válások miatt, egyszerűen sose voltam olyan fajta lány,akinek ez fontos lenne.


Amúgy elég fura vagyok...az eljegyzést szép és aranyos gesztusnak tartom valamiért, de a házasságot már felesleges mizériának. :D

23L

2016. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem fontos a házasság, sőt... Én egyáltalán nem tervezek házasodni, engem nem hoz lázba az esküvő, meg habos-babos ruha stb. Hidegen hagy. Szerintem enélkül is lehet boldogan élni, nem egy papíron fog múlni, viszont ha arra kerül a sor, hogy szakítás, akkor bizony az a papír nagyban tudja nehezíteni a helyzetet.
2016. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

A házasság nem csak egy papír. Ha a szülinapod megünnepled minden évben akkor a szerelmeddel a közös életed nem kaphat egy bulit? A hivatalossága plusz jogokkal jár csak mert egy pár vagytok az miert baj?

És hál istennek nem csak habos babos ruhák vannak. Az is csak egy opció aki hercegnő akar lenni ;) de lehetsz macskanő! Sőt!

Persze azt megertem hogy felesleges aki amugy sem szeret unnepelni... Ez akkor érthető.

2016. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%

Én fölöslegesnek tartom,abbol a pénzből inkább megyünk nyaralni.

Összeköltöztünk és éljük az életünk,neveljük a lányom. Kutya ,macska ,stb.

Kiválló a kapcsolatunk.

N25

2016. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
59%

"Ha a szülinapod megünnepled minden évben akkor a szerelmeddel a közös életed nem kaphat egy bulit?"


És ez mennyit nyomna a latba? Változtatna ez bármin is bármit? Mert szerintem nem, de "kaphat a közös életünk is egy bulit" esküvő és házasság meg egyéb felhajtás nélkül is. A kettő nem függ össze.


Szerintem meg a házasság pont, hogy egy papír. Akarom mondani nem szó szerint, hanem ha 2 ember évek óta együtt él és szeretik egymást, akkor az hogy összeházasodnak nem hinném, hogy rengeteget változtatna az egymás iránt érzett érzéseinken.


Én is úgy gondolom, hogy azt a rengeteg pénzt, ami elmegy egy esküvőre, nyugodtan el lehet költeni egyéb fontosabb/hasznosabb dolgokra is.

2016. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Soha nem volt fontos a hazassag, de mar a masodik ferjemet fogyasztom, ha valakibe szerelmes vagyok es megkeri a kezem akkor arra igent mondok, szoval ezert vagyok most is hazas:-))
2016. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok se elenne se mellette...van előnye is egy házasságnak..De így 8 év párkapcsolat után és két gyerekkel papir.nélkül is boldogok vagyunk :-)
2016. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi is elég régóta együtt élünk boldogan, de össze fogunk házasodni nemsokára. Nekünk így kerek az egész, aztán jöhetnek a gyerekek. Számomra komolytalan lenne ha örökké "csak" barátnő lennék. Szerencsére a párom is így gondolkodik. Ha lagzira nem is lett volna pénzünk, egy szűkkörű esküvőnk akkor is lett volna. Ezt meg nem értem amit a kérdés végén írtál. Nekem ez úgy hangzik mintha azt mondanád nem tervezel olyan hosszú távra, amíg boldogok vagytok aztán majd keresel mást. Vagy ha "örökre" tervezel akkor miért gondolod hogy a ti kapcsolatotok nem fog besavanyodni? Főleg ha a házasság csak egy papír, akkor nem azon múlik. Ez kicsit ellentmondás szerintem. Egyébként ha nem működik a házasságból us ki lehet szállni, de nyilván nem így kell nekibindulni.
2016. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem azokat a véleményeket, hogy "abból a pénzből inkább nyaralni mennék".

Összeházasodni semmibe nem kerül.


Egyébként persze, sokan vannak, akiknek ez nem fontos.

2016. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!