Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, akiknek fontos a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek fontos a házasság! Ha a pasitok nem akarna sosem megnősülni, mert már egyszer elvált, ti túl tudnátok lépni a sértettségen?

Figyelt kérdés

A barátom 36 éves, volt már nős, nem akar házasodni, én 30 vagyok, sose voltam házas (vőlegényem volt már), de én házasságpárti vagyok.


Tudom, hogy nem a papíron múlik, de nekem akkor is fontos lépés az életemben, nagyon szeretnék egyszer az életben megházasodni, persze a megfelelő férfivel.


Én gyereket sem szeretnék házasság nélkül (pedig nem vagyok vidéki származású, de valahogy mégis bennem van ez az összeállunk, mint a lovak dolog), és szeretném átélni a Nagy Napot. Nem szeretnék nagy esküvőt, nagy lagzit, nagy ruhát, csak egy napot, amikor összekötöm valakivel az életem. És azt hittem, ez vele lesz:(


Másrészt meg...30 évesen mit akarok már magammal, nem igaz?:) Örülhetek, hogy egy pasi engem akar és nem egy 20 évest, és szeretjük egymást, nagyon jó vele. Csak ez a házasság téma...


Túl kell lépnem azon, hogy ez fontos volt nekem? Ez egészséges kompromisszum szerintetek vagy pedig önfeladás?


Kérem, azok, akiknek nem fontos a papír, meg ilyesmi, ne írjanak ilyet, mert nekik nyilván nem probléma, hogy nincs esküvő.:)


30N


2014. aug. 25. 08:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Ez a férfi téged nem fog elvenni (ezt jó ha bekalkulálod), és szerintem kapcsolatilag sem hú de OK vagytok. Szóval azért 30 éves vagy, és már nem mindegy hány évet dobsz ki az ablakon.
2014. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

És mi van a gyerek kérdéssel? Abban legalább egyetértetek?


Nehéz kérdés amúgy, én már férjnél vagyok, sose éltem át ezt. Hiába mondom hogy nem maradnék ilyen pasival, én érzelmileg ebben nem vagyok érintett, tehát az nem sokat számít.

2014. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Első:)))) Kösz, hogy egyértelműsítetted a kérdésemet válasz formában:) igen, sosem fog elvenni engem, de a kapcsolatunk azért még rendben van, csak ő házasságellenes lett...
2014. aug. 25. 09:01
 4/35 A kérdező kommentje:
2: persze, gyereket szeretne tőlem (nincs természetesen az exétől gyereke, olyannal nem jöttem volna össze, nem bírom az olyasmit). Akár még szülnék is házasságon kívül, csak valahogy olyan keserű a szám íze...
2014. aug. 25. 09:02
 5/35 anonim ***** válasza:
84%

' de a kapcsolatunk azért még rendben van,


Én azért ebbe nem lennék biztos a helyedbe, mert ha egy férfinek igazán kell egy nő, az maga rohan és veszi el az adott nőcit, hogy el ne tudja senki vinni tőle.Ez mindig igy van.


Nálatok szerintem csak arra vár a fazon, hogy találjon mást. Időhúzás semmi több.

2014. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Én nem maradnék vele,ha nem venne el. Nem szülök házassågon kivül. Innen látszik,hogy a házasság nem csak egy papir,ha az lenne aláirnå.
2014. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

En 31 vagyok a parom 38 lesz oktoberbe, o elvalt es mikor( 5 eve) talalkozztunk elmodta, hogy nem akar ujra nosulni. En az elejen meg probalkozztam, hogy legalabb gondolja meg es kesobb meg beszeljunk rola de o ragaszkodott hozza hogy ne es kesz. En szep lassan beletorodtem. De ugy egy eve a parom mondogatja, hogy jo lenne mar egy kisbaba es akkor mar ossze is hazasodhatnank egy kis eskuvot a csaladdal es baratokkal "kibirna". De en idokozben meg gyozttm magam, hogy nekem nincs szuksegem az eskuvore es a velle egyutt jaro idegessegre es penzkidoasra. Szoval most ott tartunk, hogy o szeretne en meg nem.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az emberek valtozznak. Nem tudom miota vagytok egyutt de talan ha mar bizni fog benned es jon a baba talan meggodolja magat.

2014. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha ő megmondta neked, hogy nem akar többet házasodni, azt neked is el kell fogadnod. Nem örülnék neki én sem amúgy, de valahol érthető, hogy ha már egyszer nem jött össze, akkor neki nem annyira fontos az a papír. Ha neked viszont mindenképpen házasság kell és emiatt akár el is hagyod, akkor inkább hagyd el, úgysem lenne sok értelme a kapcsolatnak. Sok embert ismerek akik papír nélkül is bologok, én házas vagyok, de nem felhőtlen a kapcsolatunk a férjemmel és azért azt is kalkuláld be, hogy egy házasságot napok alatt fel lehet bontani. Nem értem azokat a nőket, akik azt hiszik, hogy ezzel be tudják biztosítani magukat.
2014. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%

pedig nem vagyok vidéki származású


Mi az hogy vidéki származású?

Aki nem pesten él vagy nő fel,hanem pl Debrecenben,akkor az egy elmaradott gondolkodású begyöpösödött.Ezen a vidéki szón kivagyok akadva mindig amit a bunkó,pesti prolik használnak arra aki nem pesten lakik.Nem mellesleg aki nem pesti az már egy elmaradott senki.

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam,de ez mellett nem tudok elmenni soha szó nélkül.

2014. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
48%

vagy túllépsz ezen vagy el fog hagyni !

ez a te döntésed

ha belekényszeríted egy házasságba akkor is elveszíted max később és több fájdalommal


am meg szül neki egy gyereket és majd utána hozd fel ezt a témát esetleg

2014. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!