Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Legénybúcsú - Lányok, menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsú - Lányok, menyasszonyok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 13:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Önmagában a legénybúcsúval nincsen semmi gond. A probléma az, ha a program része a vetkőzős csaj, vagy esetleg ennél több is... Nem gondolom, hogy ez szükséges lenne, aki úgy érzi, hogy a házasság előtt még gyorsan megteheti ezt, az eleve ne házasodjon, sőt párkapcsolata se legyen.
2016. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Bocsánat, valamiért lemaradt a bővebb leírásom a kérdéshez, szóval ez lenne:

Közeledik az esküvőnk időpontja és felmerült a legény és leánybúcsú kérdése. Én kifejezetten nem szeretnék leánybúcsút, de a vőlegényem meg szeretne legénybúcsút. A gondom az, hogy ismerem a párom haverjai milyen legénybúcsúkat szerveznek. Nem táncosnőt hívnak, hanem k*rvát, akinek ki van fizetve előre a szex. Falun olcsóbb így, mintha hivatásos táncost bérelnének. (5ezer ft egy menet egy csajjal)

Párom nem szeretne táncosnőt a legénybúcsújára, de a barátait ismerve mindenképpen lesz. A probléma az lenne, hogy páromnak alkohol gondjai vannak. Olyan állapotba kerül tőle, hogy azt se tudja kicsoda. Előfordult olyan eset, hogy miközben megcsókolt olyanokat mondott nekem, hogy nem lenne szabad mert barátnője van.. Egyszóval engem sem ismert meg. A haverjai le fogják itatni a legénybúcsún, ebben biztos vagyok, de a könnyű drogok is terítéken vannak az általuk szervezett bulikon. Bízok a vőlegényemben, de a drogok hatására elképzelni sem tudom, hogy miként fog viselkedni.(lásd már az alkoholt sem bírja kezelni).

Mit lehet ilyenkor tenni?

2016. máj. 9. 13:55
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem hozzámenni egy drogos alkoholistához.
2016. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Tyű, ez így valóban kellemetlen.. A helyedben megkérném, hogy beszéljen a haverjaival és kösse ki nekik, hogy prostit ne hozzanak és a saját haveri körükben rúgjanak ki a hámból. Nem igazi haverok, akik ezt nem tartják tiszteletben, ha van egy kis esze a vőlegényednek, neki is le fog ez esni :) Szóval legyen határozott, haverokat előre állítsa le és mondja meg nekik, hogy abban a pillanatban, hogy megjelenik egy prosti, vége a bulinak. Szerinted ehhez tudja magát tartani?


Nálunk amúgy nem volt klasszikus "legénybúcsú/lánybúcsú" a férjemmel, viszont egyik hétvégén az esküvő előtt mindketten elutaztunk (más helyre Európán belül), ő is néhány barátjával és én is. Ahová ő ment, lakik közös havercsaj, akinek mondtam is, hogy mivel úgyis találkoznak, a poén kedvéért vigye el őket egy sztriptízbárba (nálam ez még messze nem éri el a zavaró szintet). Fel is jött az ötlet, de végül nem volt kedvük elmenni, találtak aznap este egy koncertet ami jobban érdekelte a srácokat :D


De nem zavart volna, ha összejön, megbízunk egymásban maximálisan, nem ötütte fel a fejét a féltékenység a kapcsolatunkban eddig sosem, de a te helyzetedben megértem az aggodalmat.. Próbáljatok meg valami közös nevezőt találni.

2016. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Kedves hármas!

Milyen alapon gondolod azt, hogy drogos alkoholista? Havonta egyszer szokott italozni, itt nem arról van szó hogy alkoholista és rendszeresen iszik, hanem hogyha egyszer elkezd inni, akkor előfordul hogy nem lesz jó vége... Droghoz meg még sosem nyúlt, a barátai élnek ezekkel, de ha leitatják félek hogy rábeszélik majd a drogra is, mert ugye "legénybúcsú csak egyszer van".. Akkor fűzz hozzá kommentet, ha építő jellegű dolgot tudsz írni. 4-esnek pedig köszönöm a válaszát!

2016. máj. 9. 14:21
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az alkohol nem mentség semmire. Lehet nemet mondani rá, életem legvadabb piálós időszakában nem tudtam annyit inni, hogy ne ismerjek fel embereket.

Ha rá másképp hat akkor ne igyon annyit, a haverjai meg tartsák tiszteletben, hogy mi neki az elég. Ezt neki kell lerendeznie.

2016. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

"Milyen alapon gondolod azt, hogy drogos alkoholista? Havonta egyszer szokott italozni, itt nem arról van szó hogy alkoholista és rendszeresen iszik, hanem hogyha egyszer elkezd inni, akkor előfordul hogy nem lesz jó vége... Droghoz meg még sosem nyúlt, a barátai élnek ezekkel, de ha leitatják félek hogy rábeszélik majd a drogra is, mert ugye "legénybúcsú csak egyszer van".. Akkor fűzz hozzá kommentet, ha építő jellegű dolgot tudsz írni. 4-esnek pedig köszönöm a válaszát!"


Ha nincs semmi gond vele, akkor minek a kérdés? Na ugye.

2016. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Bence_ ***** válasza:
100%

Tök egyszerű.

Ne igyon.

Akkor jöhet bármilyen nő, felismeri ki-ki.

2016. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de ha miközben megcsókolt mondta, hogy nem lenne szabad, mert nem ismert meg, akkor miből gondolod, hogy ez nem fordult már elő más lánnyal is miközben együtt voltatok?

Én lehet már akkor nem folytattam volna a dolgot, ahogy ez így kiderült.

De ez csak az én véleményem :)

2016. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy mondani szokás: embert barátjáról...
2016. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!