Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Nektek mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mit jelent a házasság? Öröm számotokra az esküvő? Vagy inkább nyűg az egész, de mégis megteszitek, mert a párotoknak ez fontos?

Figyelt kérdés
A kérdés onnan jött, hogy láttam a bérhaverok filmet és ott mondta egy szereplő, hogy az esküvő csak a mennyasszonyról szól és a férfiaknak ez inkább teher. Nos uraim, ti mit gondoltok?
2016. máj. 9. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

egyelőre nem vagyok ellene. Ha lesz menyasszonyom majd megbeszéljük együtt úgyis :)


25/F

2016. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
A házasság a legnagyobb kißaszás, amit egy férfi elkövethet maga ellen.
2016. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

én nyűgnek is gondolom, mert nem vágyom az egész körítésre, erőltetettnek gondolom.

de öröm is lenne, megünnepelni a szerelmünket, összetartozásunkat :)


szóval ha valahogy sikerülne az erőltetett részeket kiiktatni, mint beöltözés, meg gyűrűzés, meg a házassági papírozás, és valóban az ünnepre helyezni a hangsúlyt, az tökéletes lenne :)

2016. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg teher,de maga a házasság nem az csak az esküvő napja.Nem mondom,hogy szívesen kihagynám,mert a szerelmemnek ez fontos,de számomra nem öröm végigcsinálni.
2016. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Az esküvő vőlegényként sok kellenetlenséget okozott. De az semmi ahhoz a szenvedéshez képest, amihez vezetett.

Soha többet...

2016. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát én még rohadtul messze vagyok tőle, de nekem igazából teher lenne.

Mármint nagyon boldoglennék ha feleségül vehetném életem szerelmét, viszont én nem szeretem a tömeget és a nagy felhajtást, az egyházi baromságokat meg még annyira sem.

Én inkább olyan esküvőt szeretnék amin csak én és a feleségem + az összeadáshot szükséges emberek vannak ott és nekem ennyi bőven elég is lenne :)

2016. máj. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
utálom a bürokráciát, a magamutogatást, a mások elvárásainak való megfelelést, és a házasság, mint intézmény, a lagzi, meg a ráépült ipar pont ezekről szól. minimál esküvő volt lagzi nélkül, ennyit még el tudtam viselni
2016. máj. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem öröm.

Nem csak egy kellék vagyok a menyasszonyom nagy gyerekkori álmában, mint a filmeken. :)


Szerencsére mindketten úgy gondoljuk, hogy szűk családi kör, egy kis vacsora utána, kis zene, iszogatás, beszélgetés, semmi felhajtás.

Nagyjából annyiból megússzuk, mint egy átlagos esküvőn a ruha bérlése. :)


És igen, már nagyon várom, hogy úgy mutathassam be mindenkinek, hogy ő itt a feleségem.

2016. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Maga, mint az egybekelés szimbóluma, természetesen öröm. Csak az a sok idegesítő, ostoba és idő/energiaigényes körülmény kicsit elrontja ezt. Legalábbis sok ismerős esküvőjénél láttam ezt: idegeskedés, rohangálás, szervezés, kötelező modoroskodás, és sokszor úgy tűnik, hogy inkább arra való, hogy megfeleljenek a családnak meg a barátnőknek, és nem arra, hogy egy igazán szép nap legyen.


Úgyhogy a jelenlegi formájában inkább nyűg. Igyekszem majd úgy csinálni, hogy jobb legyen.

2016. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ha valaha lesz, csak én a jövendőbeli férjem és a pap aki összead minket. Ennyi.
2016. máj. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!