Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 22 évesen korai férjhez menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen korai férjhez menni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, nem rólam van szó, nem is barátnő, ismerős,rokon. Csupán közvélemény kutatás, ki mit gondol.

Tételezzük fel, hogy a megélhetéshez szükséges (pl: saját ház,autó,anyagi biztonság) adottak.



2016. márc. 31. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem korai lett volna. 24 évesen találtam igazán magamra, miután már 2 éve dolgoztam és közben egyetemet végeztem.

A megélhetés egészen másodlagos szereplő nálam ebben a helyzetben. Én voltam az akadály, nem a pénz.

2016. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszod! :)

Várom a továbbiakat!

2016. márc. 31. 17:46
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

Ha megtalálta a megfelelő személyt akkor nem. Sőt! Azt mondanám szerencsés!

Sokan csak párról-párra mennek a 20-as éveiben, aztán csak néznek, hogy 30 felett már egy normális párkapcsolat kialakítása is milyen nehéz.

2016. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném. Mindenki máshogy érzi rá megfelelőnek az időt. A környezetemben rengeteg volt oszt.társam és ismerősöm ment már férjhez. Sőt van akinek már gyereke is van, vagy születik. (18-25 év közöttiek)
2016. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 ~OnLány~ ***** válasza:
21%

Én úgy gondolom,hogy nem.

Személy szerint én nem szeretnék 30 évesen házasodni (ki tudja,lehet az lesz a sorsom),nem ítélkezem senki felett,csak szeretnék fiatalabbon anyuka lenni,ne legyek túl öreg hozzá.Főleg ha adott minden,amit felsoroltál és úgy érzem megtaláltam az igazit.

2016. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Én későn érő típus vagyok, nekem korai lett volna. 22 évesen nekem a holnap, az előre tervezés eszembe se jutott, otthonról hozott kaján és zacskós levesen éltem, attól rettegtem, hogy befejezem az egyetemet, és felelősséget kell vállalnom magamért, hajnalig söröztem a haverjaimmal stb... Persze már változtam, érettebb lettem, úton vagyok az igazi felnőttlét felé, de azért ennek a szakasznak is megvoltak a maga szépségei, örülök, hogy egy ideig volt ilyen is az életem.
2016. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Van akinek korai, van akinek nem. Pont úgy, hogy van aki 40 évesen sem lesz elég érett rá.

Autó, ház, pénz nem kell a házassághoz.

2016. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2016. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Költőnő? ***** válasza:
52%
Az összes és tényleg az összes volt gimis osztálytársam már túlvan egy váláson, akik a húszas éveik elején házasodtak. A csajok ott maradtak elváltan 1-2-3 gyerekkel. Rád bízom a konklúziót.
2016. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én most leszek 22 és nekem nagyon korainak tűnik. Én eleve nem is akarok házasodni, de ha akarnék is túlságosan korai tűnnek pl most 22 évesen férjhez menni. Tőlem távol áll ez a gondolat, pláne hogy egyre több a válás, mint a házasság..
2016. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!