Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni az okoskodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az okoskodó rokonokkal? Mi tudjuk, hogy mit hogyan akarunk megvalósítani az esküvőn, de valaki mindig beledumál. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Eleinte titkoltuk, pont emiatt. Anyós már emlegette a vőfélyt meg a zenekart, de mi nem akarunk ilyet, hanem egyszemélyes zenészt(akár dj is lehet, láttam már ilyet). A másik, hogy elmentünk az egyik rokonához, aki 2 órán keresztül magyarázta, hogy mi mennyire nem értjük a dolgokat, miért nem így meg miért nem amúgy csináljuk, meg nincs tervünk, meg eleve miért MI EGYEDÜL VÁLASZTOTTUK KI AZ ESKÜVŐ IDŐPONTJÁT??? Hogy mi? Nekem akkor van szabim, meg a páromnak is, és a szabiba beleesik még egy esküvő, tehát az a 7vége is kilőve eleve... de miért is kellene nekem másokat kérdezni a saját esküvőmről? Szóval bármit meséltünk, hogy így és így lesz, biztos, hogy valamit belekötött. Nem szóltam semmit, de eléggé elment a kedvem az egésztől. A végén, amikor már mentünk, akkor meg azt mondta, hogy naivak vagyunk mind a ketten. Ja és nem egy idős rokon, hanem egy 30 körüli lány.

2016. márc. 30. 13:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátette, hogy miért nem hagyom, hogy a szüleim fizessenek ki mindent? De hogy tehetném, amikor tudom jól, hogy nincs pénzük.. és mondom, hogy nekik ez most nem lenne a legjobb kiadás, erre meg mondja nekem, hogy: te azt csak hiszed...
2016. márc. 30. 13:04
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bólogatni a békesség kedvéért és aztán elfelejteni mindent :)
2016. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Ti esküvőtök, rólatok szól. Nekünk tavaly volt. Ami úgy kezdődött, hogy "Úgy szokás, hogy..." vagy "Úgy illik, hogy..." kb. mindent elvetettünk, ami nekünk fontos volt arra költöttünk (fotós) és ami nekünk nem volt az vagy kevésbé volt az arra kevesebbet áldoztunk. Nyilván egy szintig figyelsz rá, hogy akiket meghívsz azok jól érezzék magukat és tudjanak felhőtlenül nektek örülni/veletek ünnepelni, de nem azon az áron, hogy Te emiatt feszengj vagy rosszul érezd magad. Nem kell foglalkozni a hülyékkel. Nálunk is DJ volt egyébként és teljesen jó volt.


Sok boldogságot!

2016. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell menni senkihez és nem kell erről beszélgetni senkivel. Ennyire egyszerű, de komolyan. Ha valaki felhozza a témát nyíltan meg kell mondani, hogy nem beszélgettek róla, olyan lesz, amilyen lesz. Meghívók elmennek postán, aki eljön, látja majd, aki nem, az meg nem. Nemet kell tudni mondani. Nem mások hibája, hogy ezt hallgatjátok, hanem a tiétek. Le kell tudni állítani őket és maradni kell az időjárásnál. Senkinek semmilyen magyarázattal nem tartoztok egyetlen részletet illetően sem! Még anyósnak sem! Ha meg nem akarjátok így, akkor el is lehet menni kettesben vagy barátokkal és lehet úgy is esküdni. Nincs kőbe vésve, hogy kinek kell ott lenni. A ti életetek!
2016. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

JÉÉÉÉZUSFAXXXXA...

Meg kell a rokonságnak mondani, h ez a ti dolgotok, azt kalap!

Ha eljönnek, ha nem ;)

26/F

2016. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én mondtam, hogy ez a mi esküvőnk, és úgy lesz, ahogy mi akarjuk. Igazából nem is beszélgetés volt, csak zúdította ránk a csaj a dolgokat. Elvileg húsvétot köszönteni ugrottunk be...
2016. márc. 30. 13:22
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
86%
Még egy érv a rokonlátogatás elhagyására. Maradnak a képeslapok.
2016. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Abszolút... ahogy mondod. De én nem akarok haragosokat, de muszáj lesz visszamondanom, hogy hagyjuk a témát. Az ő esküvője előtt kész családi veszekedések voltak, hogy ki hogy gondolja... én meg nem érzem úgy, hogy be kellene számolnom bárkinek is. De ő csak hajtogatta, hogy ez rosszulesik a párom és az én szüleimnek is.
2016. márc. 30. 13:27
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Megcsináljátok sutyiba, és annyi.
2016. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én szívem szerint csinálnám sutyiban, de a párom akar egy kis ünnepséget, így mondtam, okés, akkor legyen egy kisebb lagzi. Nem is ezzel van a baj... hanem egyes rokonok hozzáállásával.
2016. márc. 30. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!