Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másfél éve vagyok együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt egy pakisztáni muszlim fiúval, sajnos eddig csak távkapcsolatban, ám minden hónapban találkoztunk, gyakran többször is. Most jutottunk el oda, hogy szeretnénk összeköltözni, majd röviddel összeházasodni?

Figyelt kérdés
Van azonban egy elég nagy probléma. Kijelentette, hogy csak akkor vesz feleségül, ha felveszem az iszlám vallást, vagyis muszlim leszek én is. Ennek az öltözködésemben is meg kell nyilvánulnia, vagyis teljes testet eltakaró pakisztáni ruhában kell lennem mindig, mindezt kendővel a fejemen. Ezen kívül dolgozni sem engedne, marad a háztartás és az otthonülés a családdal, merthogy anyukájával él. Sokszor mondtam neki, hogy én így soha nem leszek boldog, én nem szeretnék így élni, de itt ütköznek ki a vallási különbségek, mivel ezt nem érti meg, nem hallja meg. Pedig Európában él már jópár éve, mégsem nyit egy kicsit sem. Mivel nagyon szeretem, nem tudtam még megtenni, hogy elhagyjam, de sajnos nem hagy más lehetőséget. Véleményeket szeretnék, Ti mit tennétek a helyemben?

2016. máj. 10. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb hagyd el, ha egy csepp eszed van, hozzá nem mész!
2016. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
98%
Ja és ezt 23 éves lány létemre írom. Én mások hibájából tanulok, jobb lenne ha te is ezt tennéd... (Eleve utálom az arabokat, és hallottam elég történetet, hogy okom legyen rá.)
2016. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
93%

Nyugtass meg, h szamodra ez nem dilemma hanem eldontott kerdes. Ha egy ember rad akarja eroltetni a vallasat akkor a vallasat jobban szereti mint teged. Ha a vallasaban az all, h verjuk meg a noket akkor siman megver. Ez ilyen baromi egyszeru.


Ugyanigy nem jonnek ossze egy bigott katolikussal, vagy barmilyen mas emberrel akinek a vallasa ilyen fontos, mert attol fuggoen h milyen a vallasa felulrija az irantam erzett szeretet. Hagyd ott, talalsz masikat ket es fel perc alatt, kozel vagy ahhoz h elcseszd az eletet, konkretan nagyon kozel.

2016. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
94%

Én csak azt érteném meg valaha, hogy jöhet össze egy európai nő egy arabbal?

Amik mostanában történnek/történnek Európában (is), az szerinted ép elmére vall?Az összes arab életveszély, még most menekülj, de marha gyorsan!

2016. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
100%
történnek/történtek
2016. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
100%
feltételhez köti a szeretetét? az szeretet :/
2016. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
100%
az NEM szeretet :/ *
2016. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:

Csak megerősítésre várok, mivel sokszor egy külső szemlélő tud a legtöbbet hozzátenni. :) És itt jó hozzászólásokat olvastam eddig.

Család és barátok véleményét ismerem.

2016. máj. 10. 20:23
 9/80 anonim ***** válasza:
100%
Dobnám. Monjduk nálam eleve kizáróok egy muszlim férfi. Sőt, minden olyan aki nem európai kultúrából származik. Egyszerűen nem éri meg velük kezdeni, annyira más világ.
2016. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hogy lehet ez valós kérdés? :/

Itt még csak nem is arról van szó, hogy a muszlim férfi minden szépet ígér, de te azért aggódsz, hogy a házasságban kimutatná a foga fehérjét...


Itt konkrétan látod rajta/megmondta, mit akar. Te otthon, nem dolgozhatsz, otthonülés, elszigeteltség, vallás felvevése, test takarása... és ezek nem kompromisszumok. Még ha most le is mondana ezekről, mert látja, így elhagyod, a gondolkozásmódja nem fog változni.


Te is tudod mi a jó döntés.. és igen, ilyenkor szívás a szerelem, de azért csak van egy minimális mennyiségű értelmed, na :D Bocsi, de ez ilyen..

2016. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!