Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kifordult a világ? Norma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifordult a világ? Norma az érdekházasság, a 20 éves lányoknak az 50-es pasi. Egyre többször hallom és engem vetnek meg, ha szerintem ez nem normális!

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
neked nem mindegy? mindenkinek saját dolga kivel áll össze, inkább törödj magaddal
2016. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, hogy ki kivel áll össze, de az hogy ezt nevezzük normálisnak az igenis érdekel!
2016. jan. 21. 10:36
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
mégis ki nevezi normálisnak? :) az, aki ilyet csinál? a kisebbség? szerintem ezt gondold át még egyszer...
2016. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, régen lényegében semmi mást nem kötöttek, csak érdekházasságot. Ez, hogy szerelemből házasodás, a 20. század "találmánya".

Nem megvetendő, hogy te ezt nem tartod normálisnak, de te se ítélkezz azok felett, akik érdekből kötnek házasságot. Mindenki azt csinál, amit akar.

2016. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, régen is sok érdekházasság volt, sokkal több, mint manapság. A szerelemből házasodás a 20. században lett elterjedt/elfogadott. (Ami természetesen jól is van így.)

Van akinek beveszi ezt a gyomra, van akinek nem. Ezt el kell fogadni. Illetve azt nem èrtem miért kell hangosan véleményt nyilvánítani/ítélkezni!? Nekem is sokmindenről/sokmindenkiről megvan a véleményem, de azt a férjemmel megbeszélem, esetleg még anyámmal, aztán ennyi. Szerintem is szomorú, ha egy fiatal ember érdekből házasodik egy öregebbel, én nem lennék rá képes, de nem állok neki ócsárolni. Te se tedd, majd akkor nem szólnak be neked sem.

2016. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert egyre gyakoribb, még nem lesz normális. Az meg természetes, hogy aki ilyen kapcsolatban van, az nem akarja a véleményedet hallani. Egyébként egyetértek az elsővel, mindenki a saját háza előtt sepregessen....
2016. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Többen írtátok, hogy ne ítélkezzek, engem ítélnek el nem értitek!? Ha egy társaságba ez a téma felmerül, akkor lehurrognak, hogy ez így jó, és minek a nagy szerelem, úgy is csak pofáraesés, és egyedül vénülök meg, mert elhajtottam már egy tucat vénkecskét... engem ez felháborít...Nehogy már a Vajna Timi, és a hozzá hasonlók legyen az etalon!
2016. jan. 21. 11:01
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
irigyelem a problémáidat :D
2016. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyenek,bár nem úgy látom hogy össze is házasodnak max együtt élnek,a pasi költ rá stb. Ha még is olyan nagyon szerelmes lenne a pasi és a nő arra hajt,hogy elvegye akkor házassági szerződéssel,de akkor meg a nő szül neki gyereket bebiztosításképpen később jó kis tartásdíj reményében :)
2016. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
en egy ilyet sem ismerek, de biztos neked van igazad, ez oriasi tarsadalmi problema...
2016. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!