Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti terveztek a jövőben házasod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti terveztek a jövőben házasodni? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kivel xD
2016. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert már házas vagyok.
2016. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Én nem tervezek, a saját életemet akarom élni, nem akarok függeni senkitől.
2016. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

Tervezem... a pasi nem nagyon akar belemenni (anyagi indokból). 3 év után közöltem vele h vagy elvesz v kereshet új cselédet otthonra. 29 leszek nemsokára.

Most elvileg fontolgatja meg akarunk gyűrűt venni , de házasodni csak évek múlva fogunk merth nincs penze.


Na ezek után igazából nem érdekel már annyira a pasi. Jól megvagyunk, szeretem, de valami már eltört bennem.Ha jön addig vki jobb aki szeret és elvesz akkor tuti lépek, ha együtt maradunk se tudom biztosan h nem lesz e válás a vége.


Tehát a miért igazából az, hogy a korom miatt itt az ideje, és nem fogok 3,5 évet csak úgy kidobni az ablakon.

2016. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

4. Te vagy már egy gerinctelen féreg, jobban jár a pasi ha most szakítotok...

Téged nem is ő érdekel, csak a házasság, ez aztán lehetett egy kuva nagy szerelem, a pofám leszakad néha, milyen emberek vannak...:DDD

2016. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

ilyen 4es válaszoló típusú nők miatt nem. Nekik mindegy, ha elváltak lesznek, újraházasodnak 15x, csak legyen pénze a pasinak.


Én meg nem akarok ex feleséget magamnak. Erre az a legjobb megoldás, hanem veszek el senkit.


amúgy is, amióta létezik válóper, semmit nem jelent a házasság. Csak egy darab papír.

2016. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Kíváncsi vagyok, hány nő ragaszkodna a házassághoz, ha utána tényleg semmilyen körülmények között nem válhatnának el, és életük végéig kellene együtt élniük egy férfival? (hiszen ezt fogadják meg az esküvőn). A megcsalásért meg börtön (hiszen a hűséget is megfogadják). Tiszta vicc, színjáték ez a házasság, ebből is látszik, ráaádásul a statisztikák szerint a fele válással végződik, szóval sok értelme van ott a nagy fogadalmaknak...:DDD
2016. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

"vagy elvesz v kereshet új cselédet otthonra"


Miért, mi változna ha elvenne? Utána még csak nem is csinálnál semmit otthon, vagy mi? Te vagy már egy idióta, ha egy párkapcsolatot cselédségnek fogsz fel...:D Sokan élnek boldogan együtt házasság nélkül is.

2016. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem, nincs kivel, aki eddig érdekelt volna ilyen vonatkozásban, az már elkelt, hogy találok-e valakit, akivel megvan minden ahhoz, hogy egy házasságba is belemenjek, az meg lutri. Elég, ha akkor tervezek ilyeneket, ha aktuálissá válik.
2016. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem szimpatikus a 4-es válaszoló hozzáállása, de attól még a kérdésre válaszolt. :-)
2016. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!