Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti terveztek a jövőben házasod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti terveztek a jövőben házasodni? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy hány válás van, nekünk fontos a házasság, ezért össze fogunk házasodni. Nincs rá garancia, hogy örökké tart, de nekünk ez a cseresznye a tejszínhabon. Nem úgy állunk hozzá, mi lesz ha. Nekünk sokkal többet jelent mint egy papír. És mielőtt belekötne valaki, nem azt várom hogy jobb legyen a kapcsolatunk, mert igy is nagyon jó szerencsére, de nekünk ez hozzátartozik.
2016. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
Isten ments. A házasságnak ma már semmi értelme, a férfiak csak veszítenek vele.
2016. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Terveztem, mindig házasságban képzeltem el az életem, ha megtalálom az igazit. Megtaláltam, megházasodtam. Miért? Mert úgy gondoltam nem szeretnék egész életemben barátnő lenni. Hivatalos hozzátartozói akartunk lenni egymásnak. Nekünk ez fontos.

Plusz szerettem volna a nevét viselni, karikagyűrűt hordani (nem kamuból), és azt, hogy életem szerelme a férjem legyen, és én a felesége. Nekem ez a kapcsolat több mint a korábbiak, tehát nem is tartottam egy szinten a korábbi kapcsolataimmal.

És nem, nem volt puccparádé esküvőnk, se habcsók ruha. Mindössze polgári esküvő volt szűk családdal és barátokkal, utána pedig egy ebéd. 95 ezer ft alatt összehoztuk. Nagyon szép és fontos pillanata volt a kapcsolatunknak, örök emlék marad mindkettőnknek.

2016. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

12


Nem veszítenek vele semmit, csak jól kell választani.

2016. jún. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Bazzegh, először úgy olvastam a kérdést, hogy "Ti terveztek a jövőben házasodni? Ha igen, miért nem?" :DD

Egyébként jelenleg nem vagyok kapcsolatban, de ha az a kérdés, hogy majd valamikor az életben akarok-e esküvőt magamnak, akkor a válaszom az, hogy nem fontos. Amennyiben a párom az a típus lenne, aki ehhez ragaszkodik, nem lenne ellenvetésem, de alapvetően abban hiszek, hogy a boldogság nem ezen fog múlni, hanem az összhangon, a szereteten, a ragaszkodáson, a bizalmon és a hűségen.

L

2016. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#15 Elolvastam a válaszodat, és UTÁNA én is úgy olvastam a kérdést. :D
2016. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:D :D
2016. júl. 31. 00:34
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

xDD

Megfertőzöm itt az embereket a debilségemmel.:D

2016. júl. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megtalálom azt a lányt, aki nélkül nem tudom elképzelni az életemet, akkor el kezdek gondolkodni ezen.
2016. júl. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi is tetvezzmk majd egyetem vége felé. Senki nem garantálja mikir szerelmesen/szeretetben összeházasodik két ember, hogy nem fognak 20 év múlva elválni. Nem az a lényeg. A házasság egy kapcsolat csúcspontja, és valóban úgy lenne szép, ha egy lenne az életben, és nyilván én is így szeretném. Az ember onnan tudja hogy sikerülhet, ha tényleg szeretik egymást és sok problémán átrágták már magukat és találtak megoldást. Ha ilyen nincs akkor el kell gondolkozni hogy miért is működik, halad e valamerre és hogyan legyen tovább.
2017. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!