Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit vettél a férjednek/feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vettél a férjednek/feleségednek az 1. házassági évfordulótokra?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Már nem emlékszem ...
2016. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Wellnesszel leptem meg :) 5 nap kettesben :)
2016. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Kozos tetovalast :-)))
2016. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Mi nem ajándékoztunk.. Elmentünk ebédelni oda ahol volt a lagzi, fagyiztunk, sétáltunk a dunaparton, sokat beszélgetünk az életről és természetesen egy jót sexeltünk. :D
2016. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit, hülyeségnek tartjuk az ajándékozást, tök felesleges. Én javasoltam a férjemnek, már jóval az esküvő előtt, hogy kövessük a hagyományunkat erre vonatkozóan is.

Mivel a kapcsolatunk évfordulóját olyan közös programmal ünnepeljük minden évben, ami az első randinkon volt. Így aztán a házassági évfordulót egy másik közös programmal ünnepelünk. Minden évben, a házassági évfordulón elmegyünk ebédelni ugyanabba az étterembe, ahol az esküvőnk utáni ebéd volt.:)

Szülinapkor, névnapkor, karácsonykor, Valentin napon sincs ajándék kettőnk között, csak süti/torta, felköszöntés, illetve kaja.


Ha valami aprósággal meg akarjuk lepni egymást, az semmiképp sem ilyen alkalmakkor van, hanem spontán, csak úgy. Ez viszonylag gyakran előfordul. Havonta akár többször is.

2016. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ebédelni/vacsizni megyünk együtt valahova.
2016. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Megvan az már vagy harminc + éve..

Vlagyimir Iljics Lenin összes műveinek XXII. kötetét vettem, eléggé meglepődött.

De az 50- és 150 oldal között kivágtam egy kis négyzetet, ott volt, azt hiszem karkötő. Örült neki, arra emlékszem.

2016. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hetedik válaszoló, ez tök jó! :)
2016. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7.

Te belevagdostàl egy könyvbe???? Gondolom a feleséged nem könyvmoly. Én ezen kiakadtam volna...

2016. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!