Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem bolond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem bolond?

Figyelt kérdés

Udv

En: jol keresek, nem iszom, nem csalom meg, nem maradok ki estenkent, rengeteg hazimunkatbes szerelest csinalok itthon, munka utan atveszem a keteves gyereket es elalvasik "intezem" , nem bantok senkit sem tettel sen szavakkal. Hibaimat elisnerem, feledekeby vagyok, sokszor "kell" szolni hogy megcsinaljak valamit. (Az esetek kis reszeben). Szeretetben vagyok a csaladommal, nagyon jol kijovok mindenkivel vannak barataim.

Csodas otthont teremtettem, ugrok es orommel csinalok barmit ha kernek.

Felesegem: nincs egy baratja sem de talan haverja sem. Folyton panaszkodik barmire. Pletykal, îtèlkezik semmi alapjàn, csaladjabol is hol ezzel hol azzal van rosszban. A gyerekkel ugy ahogy jol banik szereti. Fozesben es szexualisan a gyengèhez kozelit. Ezen kivul mindent ô mos, es a vasarlast is osszeirja. En vasarlok, takaritok, vasalom az ingem.

Tegnap ota seggel forog nekem. Nem mondja el mi baja csak hogy takarodjak es keressek szallast.

Hozzateszem terhes is....

Nem erdemlem ezt a lelki terrort amit velem muvel, mèrgezi az emberi kapcsolataim ea engem. Elvàlni nem akarok a gyerekek miatt foleg....

Masnak is ivan ilyen idiota pàrja? Akar ferj akar feleseg???

Ti hogyan kezelitek?


2016. máj. 7. 18:33
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:

A hàttèr fontos amit leirtam mert igy kontrasztos igazan a viselkedese. Es amit kihagytam: Nem csinaltam semmi rosszat.... Nemhogy rosszat de semmit... Elmegyek dolgozni, intezem amit megbeszelunk, hazajovok es intezem a gyereket majd masnap ugyanez elorol. Hozza kedves vagyok, en megyek utana megolelni stb..,

A fent leirtak ellenere nagyon onkritikus vagyok, csak nem fontos ezt agyontaglalni....

2016. máj. 7. 18:37
 2/49 anonim ***** válasza:
90%

Lehet csak a terhesség miatt ilyen:D a hormonok..

Nehogy le bolondozd,mert megöl :DDD

2016. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted mi meg tudjuk mondani? A választ nála keresd! Bár ha a föntieket fölsoroltad neki lehet hogy érthető hogy háttal áll neked.

Párterápia lehet hogy segítene nektek egymás igyényeire találnotok.

2016. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
59%
Igen, bolond!
2016. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
83%
Terhes, nem tűnt fel?? Kicsit olvass utána, mit művel ez az hormonokkal! Egyébként ha nem szereted, akkor minek csinálsz neki még több gyereket?
2016. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves a nő?Mióta vagytok házasok?Hány év volt jónak mondható?
2016. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
47%

Hülye picha, ennyi az egész.

Kellett neked nősülni...

2016. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Dehogy soroltam fel neki. Csak azert is irtam ki magambol mert ugy erzem semmibe vesz, nem becsul meg. Tudom hogy tipikus ferfi szokas hogy elvarjuk a dicseretet, akarmilyen aprosagert :) de itt nulla a hàla...

Elkezdtem beszelni hozza tegnap este, nem valaszolt semit. Azota folyamatosan kerdezem nyugodt ( neha kicsit ideges) hangnemben higy mi a baj, ha megbantottam hogy tehetnem jova, mivel bantottan meg egyaltalan hisz nem volt szandekomban. Es mist sincs. De tivabbra sem all szoba velem max uvoltozik hogy hagyjam beken.

2016. máj. 7. 18:45
 9/49 A kérdező kommentje:
30as elejen van. Tudom h terhes. En vagyok az a ferfi aki utanaolvas hogy jol tudja kezelni.... De ez most nem az. Volt jopar kirohanasa terhesseg alatt , d ez most mas. Tizeneve vagyunk egyutt. A masokik gyerek ia kozos szandekbol keszult... Felrobbanok, nem ertem miert kapom ezt. De csak begele fortyogok mert tekintettel vagyok az allapotara meg most is.
2016. máj. 7. 18:59
 10/49 anonim ***** válasza:

Lehet épp az a baja,hogy nem viszed vacsorázni,vagy más helyekre nem mentek,vagy nem veszel neki ajándékot.

Vagy nem vagy elég határozott és nem tud rád felnézni,papucsnak tart.

A terhesség nem kifogás az ilyen viselkedésre.Te is foghatnál egy férelépést a hormonjaidra.Terhesség előtt sem lehetett az a fajta nő,aki tud konfliktust kezelni.

Ha nem válsz el,akkor csak az marad,hogy tűröd.

Vagy nem tudja elviselni ezt az új helyzetet és nem tetszik így az élete,emiatt rajtad csattan minden.Ebben az esetben meg többet legyetek együtt gyerek nélkül.

2016. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!