Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért várják el a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak hogy egy nő is ugyan annyit dolgozzon, de közben ő tartsa rendben az otthonukat, főzzön és foglalkozzon a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ha nem csinálja meg az otthoni dolgokat akkor rossz feleség, ha nem foglalkozik eleget a gyerekkel akkor rossz anya is, ha meg nem megy dolgozni akkor meg egy semmirekellő eltartott nő. De mégis hogy gondolják hogy egy nő bírja mindezt egyedül? Neki is csak 24 órából áll egy nap. Miért nem értik meg a férfiak hogy ez rengeteg munka és fárasztó? Miért kell így hozzáállni a nőkhöz meg a munkához?

2016. jún. 9. 22:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Azert varjak el mert egesz eletukben mamitol fuggtek, ki volt nyalva a kis popsijuk es keptelenek onallosagra.
2016. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Egy normális férfi megérti, és terhet is vesz le a válladról úgy,hogy ezt nem szivességnek veszi,hanem saját feladataként teszi.
2016. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

És mégis melyik férfi várja ezt el? Várj, tudom, az önző, egoista uralkodó mániás egyének.


Tehát miattuk nem kéne általánosítani!! Mert ez nem igaz!


A normális férfi, szereti a párját, nem cselédnek nézi, segít mindenben, amiben tud.

2016. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Ajajj, kérdező!


Bátor kérdés, szét leszel pillanatok alatt szedve...:D

2016. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

Miért foglalkozol ilyen alakokkal? :D

Tőlem nem várnak el mindent és nem is tűrném egy percig sem. Kb felesben tartjuk rendben a lakást a barátommal, a főzés viszont az ő dolga, mivel én utálok főzni, ő meg nem.

2016. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozom vele mert a férjem ilyen és mióta együtt vagyunk egyszer sem fogott porszívót a kezében, egyszer sem mosta ki a kádat, egyszer sem vasalt, egyszer sem főzött. Annyit hajlandó megtenni hogy bevásárol kocsival meg néha fürdeti a fiúnkat. De az neki(k) szórakozás. És most hogy ovis lett a gyerek közölte hogy keressek munkát. De tudom hogy ha elmegyek dolgozni ő akkor sem fog semmit csinálni otthon. Eddig nem zavart hogy mindez az én feladatom mert úgy gondoltam ez így igazságos hogy ő dolgozik én meg minden mást megcsinálok otthon.
2016. jún. 9. 22:21
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ilyen ember nem lenne a férjem, ha hozzámentél, mikor tudtad, hogy ilyen, akkor meg mit hisztizel?
2016. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy ilyen lesz. Amíg nem volt gyerek dolgoztam és külön lakásban éltünk. Gondolom akkor megcsinálta otthon a dolgokat mert mindig rendben volt a lakása. Mikor összeköltöztünk már terhes voltam így nyilván nem várta el hogy dolgozzak. Csak most házasodtunk össze.

És direkt nem a férjemet írtam a kérdésbe hanem általánosságban, mert sok párnál tudom meg hallottam hogy ugyan ez a helyzet és nem értem.

2016. jún. 9. 22:33
 9/33 cukilányka 0.0 ***** válasza:
9%
# 5: Haha, a femnáci Electra nem tud főzni... :D
2016. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
92%
Akkor is hülye voltál, hogy együttélés nélkül vállaltatok gyereket meg házasodtatok. Még szerencse, hogy szabadon el lehet válni bármikor az ilyen alakoktól.
2016. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!